Wpis z mikrobloga

Tranksrypcja gniota z serii "włóczegi do kina" dla was jako luzi, niezla macie patologie i obornik w tej Łodzi....
00:03 We go to IKEA arlight?? - hejkerzy z Anglii - *Łódź to nie Polska*
00:11 hohohohohohohehehhe ale cip*a idzie, jestudej - młode dziewczny mają bete z menela - TIGER MA ŁZY W OCZACH
00:18 gimbusy zaczepiaja tigera - tiger jest juz taki osrany, ze mu mowe odebrało
00:32 makak probuje cos powiedziec "phgsdrhg skkkhy heheh, gsdrhg ła tego typu, zobaczymy jaki film tego typu"
01:00 jakis chlopaczek w tle rozmawia przez telefon "no nie wiem, napisze ci, gdzie ta piz** idzie!" - tiger przyspiesza kroku
01:11 dziewczynka wystraszyla sie tigera na smierc - ghost masters rozpaczliwy krzyk + wzdechniecie tigera *myśl* #!$%@? jaki ja jestem brzydki
01:21 kolejny krzyk, - jeszcze jedno przegonienie innej dziewczynki - łódzki Shrek
01:50 w tle ktos slucha dissa na Tigera, przypominam to centrum Łodzi! - nerwowe obracanie sie za siebie
01:54 chrumknięcie partnerki - ogra
02:00 idziemy do kina cyna-siti tego typu
02:11 skrzyknięcie starej baby????? - najprawdopodobniej duch Marii Czopelki
02:16 dziewczyna przez telefon do swojego chłopaka: "no idzie!"
02:20 znowu ta sama dziewczyna... "ja pier****, mamy go!"
02:46 krasnal dostaje z bara od hejtera i udaje ze nic sie nie stalo
02:52 dziewczynka w wieku przedszkolnym do mamy: "heh tego krasnala na żywo jeszcze nie widzieliśmy" - tiger udaje, że ogląda repertuar

od 03:00 do 04:00 - nic praktycznie sie nie dzieje, chyba pojda na Asterixa.... *mysl* nie oni na pewno nie maja beki ze mnie.....
04:07 "ziomek" ochroniarz z Auchan stoi w drzwach do galerii, przyszedl nasikac Tigerowi do popcornu
04:12 Kobra chce isc na "pokaz lesbijek" o 22
04:19 to jes horror - tiger mówi to w nawizaniu do swojego życia, jest zniszczony psychicznie i zdebtany jak robak po tej wedrowce do kina
04:32 ktos wyciaga palke teleskopowa - tiger odwraca sie na pietach - szybki chód
04:44 *w tle gra dzwonek xiaomi* - pulapka na Tigera + niesforne ustawianie kamerki w telefonie przez kobre - poszekajsie musze sos ustawis....
05:05 jakas zadbana milf do kobry i tigera: "#!$%@?** stad, zejdzcie mi z oczu, smierdzisz abnegacie!"
05:15 nabity kark mówi do Tigera " to chyba ja???" - chlop przypomnial sobie, ze go wczoraj pobil w ramach treningu
05:17 Tiger odpowiada "aaa no ta" i ucieka poslusznie na poczatek kolejki
05:53 Maślak mówi "siema"
06:02 ostre kaszlniecie - od tego duetu mocno smierdzi
06:24 "imbecyl no" - kasjer zalamany, bo makak nie potrafi zamowic biletu
06:41 ghost masters łódź edition
06:44 taniec na halówkach - zagłuszanie wideo
07:04 Kasjer wrecza potwierdzenie dozywotniego bana do Cinema City w Łodzi, powód: smród, niestosowne slownictwo, obrazanie srodowiska LGBT *przypominam "pokaz lesbijek"* - Tiger wylacza nagranie


#bonzo #patostreamy #patologiazmiasta #lodz
tigerkobrazycka63 - Tranksrypcja gniota z serii "włóczegi do kina" dla was jako luzi,...
  • 3