Wpis z mikrobloga

#przegryw Tęsknie za cope w postaci terapii, człowiek się łudził, że to rozwiąże problemy, miałem nadzieje na pomoc. I faktycznie, ogarnąłem praktycznie wszystko co było do ogarnięcia, poza byciem samotnym a na to już żaden rady nie ma ani lekarstwa. Na linii dla samobójców jak dzwoniłem w kryzysie to słyszałem, żeby na narty zacząć jeździć bo pani z telefonu ze znajomymi wyjeżdża i spoko sprawa. Czy mam hobby? no mam, ale wszystko co mnie interesuje to przymułowe zajęcia w piwnicy. Nie mam zbytnio ochoty na nauke tańca #pdk a pójście tam tylko po to, żeby hehe znaleźć kobiete też mija się z celem co same normiki potwierdzają.
Chciałbym wrócić do stanu chorobowego gdzie byłem kompletnym wrakiem niezdolnym funkcjonowac i leżałem w psychiatryku i szlajałem się po terapiach bo wtedy myślałem, że jak z tego wyjdę to "przy okazji" zmieni się stan izolacji ale tak się nie stało.
Myślałem nad sex workerką w stylu masażu erotycznego ale to zbyt kosztowne i krótkoterminowe bo wątpie, że stan mojej deprywacji dotykowej zaspokoi godzina dotyku innego człowieka, w dodatku mechanicznego, bez żadnych emocji.
Dajcie spokój, lepiej było nie robić nic niż latami wypruwać flaki pracą nad sobą i nie osiągnąć zadowalających rezultatów i dojść do ściany. A na ścianie namalowany wisielec, omen, wołający, że nic dalej nie ma.
#samotnosc #depresja
  • 7
@Gerbanc: Nie sądze, żeby się źle odnosili, tylko no, trzeba sobie zdać sprawę, że nie są w stanie zapewnić żadnej odpowiedzi. Taka pogawędka, żeby podnieść na duchu, że będzie dobrze. Jeśli komuś to pomoże to super. Ewentualnie choroszcz jak dzwonisz, że właśnie podciąłeś żyły xD Tylko, że nie będzie dobrze bo skoro nigdy nie było do teraz to co miałoby się zmienić? żadne problemy życiowe mnie nie ruszają bo wszystko jest
@MrSknerus:

Na linii dla samobójców jak dzwoniłem w kryzysie to słyszałem, żeby na narty zacząć jeździć bo pani z telefonu ze znajomymi wyjeżdża i spoko sprawa.


XDDDD Dobrze, że rząd tego syfu nie chce sponsorować, bo nie chciałbym, żeby moje podatki na to szły.