Wpis z mikrobloga

Niestety stara szkolna już nie wróci i to niezależnie czy obsługuje ją Marian lub ktoś inny. Knur się starzeje, zmienia przez chorobę, a strusia mózg wprost proporcjonalnie do "zwąchanych" coraz bardziej zamienia się w budyń.

Nie wrócą też czasy znacznie nam bliższe, ot choćby te sięgające września 2022 kiedy to na Wykop po długim banie powrócił Łukasz. Zadałem mu wtedy kilka pytań, na które w żaden sposób nie chciał odpowiedzieć choć nie były one ani obraźliwe ani jakoś specjalnie naruszające jego prywatność. Niestety dziś były piłkarz jest z powrotem zbanowany i ani nie zaspokoi mojej ciekawości ani też nie rozpocznie dnia od przeglądania Wykopu gdzie zwykle od godzin porannych wrzucał posty na Mariana i jego żonę.

Poniżej zrzut ekranu z pytaniami skierowanymi do Łukasza.

#kononowicz
Pobierz
źródło: Screenshot_20230218-153945~2
  • 7
@ContentMarketingExpert: ale jak to nie wróci???? Przecież lada moment Sradek dostanie od sądu krzesło elektryczne (w rozprawie którą sam założył) za znęcanie się nad schorowanym panem krzysztofem. Później biedny krzysiomisio znowu będzie wesoło nagrywał z majorem w zgodzie jak testują pasztety. Jeśli myślisz inaczej to #!$%@? ci w dupe latexksie!!
@ContentMarketingExpert: a co wojcik moglby na te pytania odpowiedziec, on jest prosty chlopak z grajewa ktory wypatrywal jarka z okna na storczykowej, potem zapragnal przejac jego donejty wiec uroil sobie ze jarek jest jego synem. chodzilo tylko i wylacznie o pieniadze i zeby sie z zalewskim dzielic 50/50 bez rudego (a ze zalewski mial wojcika za cwaniaczka to go zlal, nie chcial sie zadawac z taka sprzedajna biurwom).

do jego polowy
@WyslijNaPwUlubionegoMema: w kontekście wyzywania Łukasza od przegrywów wszystkich co mają inne zdanie niż on jest jak najbardziej uzasadnione. Kreował się na wielkiego zwycięzcę tutaj dlatego mam prawo wiedzieć co osiągnął. Wszystkie z zadanych pytań odnoszą się generalnie do czegoś konkretnego i związanego z jego zachowaniem. Nie są też dziełem przypadku.