Wpis z mikrobloga

@WhiskyRomeo: No kuźwa typie, daj spokój, myślisz, że ja nie mam co robić z życiem i przestrzenią dyskową, niż zapisywać wszystkie kretyńskie wypowiedzi tejtowców i qrwinistów, na wypadek kiedy mirasek zażąda "przykładu"?

Masz tutaj linka, gdzieś między 0:00 a 41:13 pada stwierdzenie podobne do tego o którym wspomnialem 2 dni temu. O ile będziesz w stanie przebrnąć przez głos i manierę tego spłakanego piętnastolatka, to znajdziesz.
@WhiskyRomeo: No kuźwa typie, daj spokój, myślisz, że ja nie mam co robić z życiem i przestrzenią dyskową, niż zapisywać wszystkie kretyńskie wypowiedzi tejtowców i qrwinistów, na wypadek kiedy mirasek zażąda "przykładu"?


Tak.

Masz tutaj linka, gdzieś między 0:00 a 41:13 pada stwierdzenie podobne do tego o którym wspomnialem 2 dni temu. O ile będziesz w stanie przebrnąć przez głos i manierę tego spłakanego piętnastolatka, to znajdziesz.


@staggermeister_: Znam cytat.
@Zapaczony: Na razie nie został - trzymają go cały czas w areszcie, a w międzyczasie szukają brudów i zbierają dowody. W rumuńskim areszcie mogą go trzymać nawet pół roku.

Teraz Tate próbuje się wykpić z aresztu, twierdząc że ma raka i podpierając się jakimiś lewymi papierami. Oczywiście nie może go leczyć w swojej ukochanej Rumunii, tylko w konkretnym kraju - w Emiratach Arabskich, które nie mają z Rumunią umowy o ekstradycję