Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas decyzji. Po wyjściu Tuczenki z więzienia czekaliśmy co się wydarzy. W jakim kierunku podąży Urzędnicza, którą stworzył Wykop i który jest jedynym organem decyzyjnym w sprawie w/w. Jako jeden z udziałowców, a także niezależny komentator patostrimów, pozwoliłem sobie na ankietę. Nieoficjalnie pozwoli ona ustalić obecny status pomiędzy Wykopem a Danielem Zwierzyńskim. Czy akceptujecie państwo jakość strimów jaki obecnie prezentuje Magical? Czy akceptujecie to w jaki sposób zwraca się do swoich stwórców i nie mam na myśli Małgorzaty i Mariana. Czy akceptujecie to, że Daniel Magical zaczął żyć w alternatywnej rzeczywistości, w której ma o sobie mniemanie jako potężny gangster, który przeżył ciężkie lata w najgroźniejszym więzieniu świata - w Grudziądzu, co pozwala mu traktować ludzi jak szmaty. Czy akceptujecie to, że dymy, goście i ciekawe akcje na strimie zostały zastąpione TikTokiem, nagrywaniem żenujących filmików i reklamowaniem swoich social mediów?

Jeśli zostawiasz głos w ankiecie, proszę o zaplusowanie wpisu.

#danielmagical #patostreamy #famemma #rafonix

Nieoficjalne głosowanie nt. stosunku między Wykop a DM

  • Zgoda 7.6% (146)
  • Neutralny 17.4% (333)
  • Wojna 74.9% (1430)

Oddanych głosów: 1909

  • 12
@OnKujajor91: Tak już #!$%@?ąc od walki z tucznikiem, która jest moim zdaniem nieunikniona. Gdyby wykopki połączyły swoje siły ( z różnych branż) w walce z "czymkolwiek" ( moralnym - rzecz jasna ) w sposób zorganizowany - to mogłaby z tego wyjść niezła szara eminencja polskiego internetu :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OnKujajor91 ja mam #!$%@? w to jakim on jest człowiekiem. Tegoroczny sezon Zwierzynskich jest w pytę ale wykopkom nie dogodzisz i już przeczuwam że przez wasze wojenki tzn zgłoszenia i donosy znowu skończą w ciupie i nie będzie co oglądać xD