Wpis z mikrobloga

Czaicie, że od początku roku nie ma zasięgu w połowie mojej mieściny bo ksiądz nie zgodził się na dzierżawę nadajnika i go zlikwidowali. Zgłaszałem kilka razy reklamację usług bo żeby zadzwonić trzeba wyjść z budynku, nie ma kompletnie zasięgu. Zgłaszało to kilkaset osób z mojej miejscowości. Co zrobiło Orange? NIC
Nie ma nawet rekompensaty za faktury, nie wspominając o możliwości rozwiązania polubownie umowy, bo przecież nie wywiązują się z podstawowych jej założeń. Mam sobie korzystać z usług wi-fi calling albo dokupić zewnętrzną antenę XD
Sku*wiele
Co poradzicie?

#orange #sieci #telefon #zasieg #lte #3g
  • 19
@Shellthorn: ja bym chętnie przeszedł do Play. Klienci, którzy przychodzą do lokalu mają zasięg tylko w Play, ja stojący obok będący w Orange mam 0 kresek. Nie mogę przejść bo nie chcą rozwiązać umowy, tylko szarpać ze mnie hajs za niedziałające usługi.
@Pan_Slon: bo Orange nie robi nic żeby ten nadajnik postawić gdzie indziej? Jeden konsultant powiedział mi, że to może trwać i pół roku albo dłużej, a drugi że mam sobie szukać innego operatora. To chyba najgorzej traktująca klientów firma w kraju.
dlaczego masz pretensje do orange a nie do księżulka ?


@Pan_Slon: a czy ksiądz ma obowiązek żeby te całe montować anteny na wieży kościoła? często tak bywa bo kościoły bywają najwyższymi budynkami w okolicy ale to nie jest obowiązek ani przymus. póki mu się opłaca i chce to może mieć te nadajniki na wieży, jak nie chce to raczej problem operatora żeby dostarczyć zasięg swoim klientom. ludzie mają telefon w Orange
a czy "księżulek" ma jakikolwiek obowiązek zgody na antenę? Nie zgodził się i ma do tego pełne prawo.


@pwone: pełne prawo ma też orange do problemów z tego wynikłych lol
@mily_1337: za dużo dawaliście na tacę i się wam księciunio spasł tak że nie potrzebuje innych dochodów. Swoją drogą dziwne bo to skąpe i łapczywe bestie.
@Djelon: jest nowy proboszcz, także argument można wyje*ać od strzała.

Nie mam tam wi-fi, bo to lokal usługowy. Super ofertę daje Play gdzie masz na telefon 120gb więc sobie mogę router robić, ale nie umiem uciec z Orange.
nie umiem uciec z Orange

@mily_1337: Przed upływem czasu obowiązywania umowy jej rozwiązanie oznaczać będzie konieczność opłacenie kary o wysokości proporcjonalnej do pozostałego czasu umowy. Niestety, operatorzy komórkowi nie gwarantują, że zasięg będzie wszędzie i przez cały czas, co dobitnie pokazuje opisana sytuacja.