Wpis z mikrobloga

Hej! Wszyscy wiemy, że streamowanie swojego pulpitu, dźwięku i obrazu (przez OBS) obciąża dodatkowo komputer. Rozwiązaniem jest na pewno drugi komputer, dedykowany do streamowania, który przechwyca obraz z pierwszego i może być obciążany w całości softem do streamowania.

Moje pytanie - czy jest możliwość odciążenia komputera, nie mając drugiego kompa do streamów? Myślałem o udostępnieniu ekranu na smartphone'a, i streamowanie z niego. Myślicie że jest to możliwe? A jeśli nie, to co innego polecacie? Pozdrawiam!

#obs #stream #streamy #strumieniowanie #twitch #live
  • 5
Rozwiązaniem jest na pewno drugi komputer, dedykowany do streamowania, który przechwyca obraz z pierwszego i może być obciążany w całości softem do streamowania


@Alteraktywny: Pierwsze słysze XD To totalnie nie jest powszechna praktyka wśród streamerów.
@siadatajta: że co? Posiadanie komputera do streamowania nie jest popularne? No co Ty :D
Jak Ci od CSa mieliby grac, gdzie tam config jest tak skrojony by wszystko chodzilo jak najplynniej, a dodatkowo mieliby na tym samym sprzecie mielic to wszystko?

Ale tez nie mam zamiaru Cie przekonywac :) poszukaj na wlasna reke.
Pobierz A.....y - @siadatajta: że co? Posiadanie komputera do streamowania nie jest popularne...
źródło: 25
@Alteraktywny: no jak ktoś jest pro streamerem i nie ma już co robić z kasą to sobie kupuje drugiego kompa do strimów, ale teraz z palcem w dupie idzie zrobić wszystko z jednego pcta, i wcale nie musi być on z topowych podzespołów, w gierkach takich jak csgo to już w ogóle na luzie