Wpis z mikrobloga

Dziś prezentuje wam kolejne multikonta @orlen_lite , które wykorzystywane są by plusować wpisy naszego polskiego Sheriffa. Jak ktoś nie pamięta to dokładnie 2 tygodnie temu umieściłem ten wpis . W którym przedstawiłem 18 multikont. Dzisiaj trochę mniej bo 14, ale liczę, że ta liczba spadnie do zera .

Multikonta Orlenu można zidentyfikować poprzez wiele elementów wspólnych: źle przycięty awatar, jeden obserwowany profil, którym jest @wykop , zazwyczaj tylko kilka zaplusowanych wpisów na mikroblogu, kilka wykopanych znalezisk a jak jakiś wyjątkowo ambitny bot się trafi to nawet zrobi kilka znalezisk lub wpisze coś na mikro. Naprawdę @orlen_lite urozmaicajcie jakoś te konta, znalezienie ich zajęło mi dosłownie dziesięć minut! Dajcie tym kontom więcej komentarzy, zaobserwujcie kilka tagów, może być #codziennyisw (autopromocja nie hańbi xd), poprawcie te awatary i taki ślepy leń jak ja nie będzie w stanie tego zauważyć!

A oto i lista, jak jakimś cudem ktoś z niej nie jest multikontem, to przepraszam:

@bigmomma233 @WietrzykPsotnik @Illusionist111 @MmMarika32123 @Razerek123 @adziky_m @Qazmlp @Untitleed @Wonsz33333 @rafii234 @Jotun @SmutnaRadosc @Aurixdex @AddIcTTT

Znalezisko do nagłaśniania

#orlen #wykop #wykop20 #multikonciarze #multikonto #afera #propaganda #bekazpisu #obajtek #tvpis
Kagernak - Dziś prezentuje wam kolejne multikonta @orlenlite , które wykorzystywane s...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 9
@Kagernak: z tym źle przyciętym avatarem to jest tak że jak pojawił się wykop w nowej wersji to nie przeskalowuje starego avatara tylko go tak właśnie ch..owo przycina. u mnie jest to samo a na orlenie tylko sram.
@Kagernak: i teraz patrzymy co wykopuje pierwsze niby multikonto orlenu @bigmomma233:
- W 2022 roku Polska kupowała gaz LNG z USA najdrożej na świecie
- Trzyletnia inflacja przekroczy 40% (uderzenie w rząd)
- Brak słów... Jak zięć Beaty Kempy zarabiał, w tle najdroższy szpital tymczasowy (uderzenie w polityka PiS)
- Czy PIS zamknie Wikipedię za to, że ujawniła prawdę o świętym Konstantynie? (uderzenie w PiS)
- Firmy paliwowe notują rekordowe