Wpis z mikrobloga

#wroclaw

Wroclawskie remonty jak zwykle stabilnie.

Na odcinku kilkuset metrów postawiono aż 41 luster.

- Kable wiszą na słupach tuż przed oknami i zasłaniają widok. Teraz tak mam zorganizowany wyjazd z domu, że po prawej stoi słup energetyczny, którego nie było i który zwęża przejazd, utrudniając włączanie się do ruchu. Poza tym, zwężono nam jezdnię i autobusy muszą zwalniać, żeby się minąć. Źle wyliczono łuki. Dodano ścieżkę rowerową, poszerzono parkingi kosztem jezdni. Generalnie, betonoza! Wszystko, co rosło przy tej ulicy, usycha


https://gazetawroclawska.pl/osobowicka-czy-lustrzana-na-odcinku-kilkuset-metrow-postawiono-az-41-luster-mieszkancy-ten-remont-to-kpina/ar/c4-17295169
PurpleHaze - #wroclaw

Wroclawskie remonty jak zwykle stabilnie.
Na odcinku kilkuset ...

źródło: Screenshot_20230216_130024_Gallery

Pobierz
  • 6
@PurpleHaze: Myślałem, że niewiele mnie już zdziwi w tym mieście, ale jak widać jednak potrafią zaskoczyć mnie dalej. Taki remont to lepiej już by było jakby nie ruszali geniusze.

Ciekawe kto ostatnio wżenił się w rodzinę w której lustra się produkuje.
@PurpleHaze:

Poza tym, zwężono nam jezdnię i autobusy muszą zwalniać, żeby się minąć. Źle wyliczono łuki.


Bardziej klasycznie być nie może. To jest taka wrocławska tradycja, że się produkuje drogi na minimalną ustawową szerokość, a potem się okazuje, że ludzie nie jeżdżą już maluchami, a po drodze jeżdżą także autobusy i śmieciarki.