Wpis z mikrobloga

Chce zmienić konto bankowe firmowe. Jestem teraz na ryczałcie i w przyszłości chciałbym ubiegać się o kredyt hipoteczny. Czy przenosząc konto do banku ryczałt-friendly mam większe szanse na dostanie kredytu/lepszą zdolność kredytową czy to tak nie działa?


@hit_malinowy: Nie, nie ma to żadnego znaczenia. Czasami może nawet pogorszyć możliwości - bank będzie miał informacje o kosztach. Pewna pozytywna różnica występuje w BNP - w tej chwili wnioski mogą składać tylko klienci
@marcpol: Oho, oho, wywołałem wilka z lasu ( ͡º ͜ʖ͡º) Właśnie na podstawie Twojego zestawienia wytypowałem ryczałt-friendly banki.
BNP mnie raczej nie interesuje, bardziej myślałem nad państwówkami, ale skoro mówisz że nie ma znaczenia a może nawet pogorszyć to przejdę gdzieś indziej
Oho, oho, wywołałem wilka z lasu ( ͡º ͜ʖ͡º) Właśnie na podstawie Twojego zestawienia wytypowałem ryczałt-friendly banki.


@hit_malinowy: :)

BNP mnie raczej nie interesuje, bardziej myślałem nad państwówkami, ale skoro mówisz że nie ma znaczenia a może nawet pogorszyć to przejdę gdzieś indziej


@hit_malinowy: W PKO BP w przypadku klientów posiadających aktywne konto marża jest obniżana o 0,05 p.p., mBank w przypadku klientów z aktywnym