Wpis z mikrobloga

O tak, wspaniała ekologia i oszczędność energii. Pralka jak skończy prać to po 15 czy tam 30 min się wyłącza, gaśnie wyświetlacz i zapominasz o robionym praniu. Przypominasz sobie o nim rano po 12h i skiśnięte ubrania trzeba prać od nowa. Może i udało się zaoszczędzić 0.2 kWh w skali roku na wyłączonym wyświetlaczu, ale za to udało się zmarnować X litrów wody i X kWh na ponowne pranie. A to nie pierwszy raz jak mi się to zdarzyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pralka
  • 42
Pralka jak skończy prać to po 15 czy tam 30 min się wyłącza, gaśnie wyświetlacz i zapominasz o robionym praniu.


@DrunkSmoker: jakbyś kupił dobrą pralkę to by ci przypomniała.
@Evzen_Huml wyłączasz ją przytrzymując któres dwa przyciski, ogólnie jak kilka lat temu sie wprowadzałem do obecnego mieszkania i w wakacje juz wszyscy skonczyli wykanczanie mieszkan, to wieczorami jak siedziałem na balkonie co jakis było słychać tą melodyjkę z różnych stron osiedla jak ludzie mieli pootwierane okna xd
@DrunkSmoker: ale to co byś chciał, żeby krzyczała na całe mieszkanie, że pranie jest do wyjęcia? xD albo żeby ci wysyłała powiadomienie, które zobaczysz w przelocie bo akurat coś robisz i przypomnisz sobie o nim za kilka godzin? xD Jak spalisz obiad to też nie wina piekarnika, że ci nie przypomniał o wyłączeniu
@Evzen_Huml: ale mnie #!$%@? ta melodyjka, w starej pralce miałem jakąś która trwała może z 5 sekund, więc wystarczająco żebym usłyszał że pranie się skończyło; chciałem w Samsungu też włączyć żeby nie musieć nasłuchiwać na dźwięk drzwiczek ale wystarczył jeden raz i od razu to gówno wyłączyłem a w mojej głowie były tylko pytania "co to ma być" i "jakim cudem ktoś uznał że to dobry pomysł" xD