Wpis z mikrobloga

Polscy katolicy na forach dopiero są odklejeni, że aż musiałem to rozchodzić xD

Tylko 10 procent dzieci ma innego ojca niż metrykalny.. A pojęcie hipersamicy jest nieco krzywdzące. Będąc kobieta wolałbyś ajsc w ciąże z leserem czy zaradnym gościem ?

Czy analiza i wypowiedzi czemuś służą? Do wątku dochodzą kolejne np. filmiki, które zawierają treści wulgarne. Pytanie po co tym się żywić lub karmić innych? Jaki jest sens takich tematów? Szczególnie na forum katolickim, gdzie antropologia katolicka ma się do red pillu oraz pochodnych systemów myślowych jak pięść do nosa.

Filmików nie oglądałem bo mi się nie chce, ale z tą hipergamią to raczej prawda. Tylko najgorsze jest to, że mężczyzni, którzy o tym wiedzą tak bardzo się na tym skupiają. Będąc katolikiem powinno się wiedzieć, że finalnie po śmierci i tak nie będzie żadnych związków. Tak, że to nie ma znaczenia. Niech się babrają w tej "hipergamicznej" strefie zainteresowani, katolik się powinien od tego odciąć.

Trzeba najpierw ustalić, czy wiemy jak tam będzie czy też nie. Masz jakiś przeciek? Wiemy że nie będzie małżeństw, nic poza tym. Po co człowiekowi małżeństwo, skoro nie będzie już zła?

Uważam za formę szowinizmu męskiego uznanie, że wszystkie lub większość leci na kasę.


#bekazkatoli
#redpill
#feminizm
#hipergamia
  • 5
Trzeba najpierw ustalić, czy wiemy jak tam będzie czy też nie. Masz jakiś przeciek? Wiemy że nie będzie małżeństw, nic poza tym. Po co człowiekowi małżeństwo, skoro nie będzie już zła?


@uefaman: Daj link do tematu, bo akurat mnie ten fragment zaciekawił. I co to jest ta hipergamia?
Trzeba najpierw ustalić, czy wiemy jak tam będzie czy też nie. Masz jakiś przeciek? Wiemy że nie będzie małżeństw, nic poza tym. Po co człowiekowi małżeństwo, skoro nie będzie już zła?


@patrysk:

Oto link - jedzcie i pijcie z tego wszyscy: tutaj.
@uefaman:
A to serio prawda, ciężko czasem ogarnąć kto jest trollem. Przykładowo na takiej stronce zmianynaziemi typki sypią takim historyjkami, że czasem ciezko ogarnąć kto troluje