Wpis z mikrobloga

jestem na wyjezdzie z ekipa z gimbazy, aktualnie 22 level. ze mna 4 osoby. wynajelismy domek na kilka dni. po wyprawie w gorach wrocilem do domu i poszedlem spac, bo bylem zmeczony. oni pili alko na dole. tak naprawde nie moglem zasnac, bo potrzebuje w miare cisze i slyszalem wszystko co mowili dosyc cicho. domem z drewna to nawet szepty slychac. darli ze mnie lacha, wysmiewali itd. nie w normalny sposob jak miedzy znajomymi tylko toksycznie jakbym byl wrogiem publicznym numer 1. przykro mi, bo to ja uratowalem ten wyjazd inaczej nie pojechaliby, bo ziomkowi auto sie zepsulo. nie chce mi sie z nimi rozmawiac, chce zakonczyc znajomosc, bo teraz juz wiem, ze to nie byla przyjazn. poszli spac, ja siedze w kuchni i mysle czy wracac do domu samemu autem, jest mi przykro przez to co uslyszalem. musialem napisac, bo nie mam o tej porze kontaktu z bliskimi.
  • 167
@dzuniorlump: Spakuj rzeczy, wsiądź do auta i jedź. Jak zadzwonią do Ciebie z zapytaniem gdzie jesteś to powiedz na spokojnie, że słyszałeś co o Tobie mówili i że kładziesz na nich lachę, a potem idź w swoją stronę. Nie rób konfrontacji na gorąco, bo przytłoczy Cię grupa i palniesz coś głupiego robiąc z siebie debila. Skoro w grupie już i tak jesteś na samym dole hierarchii to Twoje wyrzuty nic nie
em z drewna to nawet szepty slychac. darli ze mnie lacha, wysmiewali itd. nie w normalny sposob jak miedzy znajomymi tylko toksycznie jakbym byl wrogiem publicznym numer 1. przykro mi, bo to ja uratowalem ten wyjazd inaczej nie pojechaliby, bo ziomkowi auto sie zepsulo.


@dzuniorlump: pytanie czy czegoś żeś nie #!$%@?ł, że tak Ci jadą po garbie?
@elgebar: @tomwoj343 @dongio @Anoniemamowy @kujwdubie nie pojechalem samemu choc bylem od tego o krok, po prostu zrywam kontakt bez zadnej goracej konfrontacji, bo ich jest 3 i przy probie tlumaczenia usiada na mnie i tak beda chcieli uzasadniac to alkoholem, innymi rzeczami itd.
@JakKompocikToTylkoTruskawkowy
masz racje i chyba najbardziej utozsamiam sie z tym co zrobic. dopiero jutro wracam, wiec mam jeszcze jedna noc zeby #!$%@? numer dzien przed powrotem:)
@dzuniorlump: mam 40 level i wiem że ludzie tacy są, i ciężko wyszukać takich co są po prostu mniej, obgadywać będą zawsze, najczęściej z naszej polskiej zazdrości, tacy już jesteśmy że jak ktoś ma lepiej albo nie robi jak inni to jest od razu na językach, olej temat a z nimi się coraz mniej zadawaj, skoncentruj się na sobie, złap dobrą robotę i fajną dziewczynę i tacy koledzy nie będą potrzebni
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.