Wpis z mikrobloga

TVP #!$%@? xD Kupili prawa do CdR i zamiast dwumeczu Real Madryt - Atletico w półfinale Pucharu Hiszpanii Telewizja Polska pokaże: pojedynek koszykówki kobiet pomiędzy CCC Polkowice a Spartakiem Vidnoje i „Filmy na podium”. Z kolei na 11 lutego (rewanż) zaplanowano retransmisję z 1/4 finału sprintu kobiet i mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi [*]

Zostaje jedynie ich oficjalny stream SPORT.TVP.PL, który chodzi gorzej niż piracka pikseloza z rumuńskim komentarzem znaleziona na meczyki.pl


#pilkanozna #primeradivision #copadelrey #realmadryt #atletico
Sondokan - TVP #!$%@? xD Kupili prawa do CdR i zamiast dwumeczu Real Madryt - Atletic...

źródło: comment_w2nelGgP13j9c8uvr0IMfRcWsXAJ7gtT.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Zostaje jedynie ich oficjalny stream SPORT.TVP.PL, który chodzi gorzej niż piracka pikseloza z rumuńskim komentarzem znaleziona na meczyki.pl


@Sondokan: ale #!$%@?. Stream na tvp jest co najmniej przyzwoity i nigdy mi się jeszcze nie zacinał.
  • Odpowiedz
@ZenobiuszFurman: Kiedy coś oglądałeś? Jeśli kilka miesięcy temu to ok, było przyzwoicie. Puściłem sobie 2-3 tyg temu mecze właśnie CdR i była tragedia a internet mam ~42 Mbps na 6Mbps i zostaławał ruski sopcast w jakości o której tvp mogło pomarzyć. Także tyle na temat #!$%@? kolego.
  • Odpowiedz
@Sondokan: tam z boku musisz zmieniać jakość na najlepszą, bo często się "psuje" i włącza się jakaś przeciętna. Poza tym jest git.

Beka z niepokazywania Atletico, janusze mogliby poznać jakąś nową silną drużynę. ;<
  • Odpowiedz
@Theos: Nawet jakby to działało to mam cały mecz siedzieć z myszką w gotowości i klikać? Zresztą w gorszej jakości teoretycznie powinien lepiej działać a tak nie jest. Kiedyś było nieźle, nie dało się narzekać, ale ostatnie mecze (m.in. ćwierćfinały CdR) - można było dostać #!$%@?.

@ZenobiuszFurman @mq1
  • Odpowiedz