Wpis z mikrobloga

@Rajbond: pamiętam, jak tylko ja dostawałem. Często po kilka. Raz w klasie (6 podbazy?) dziewczyny podzieliły się w taki sposób, żeby każdy chłopak dostał chociaż jedną walentynkę, żeby nie było im przykro. Ja dostałem jakoś z 5. Dobre czasy
  • Odpowiedz
@Rajbond: Ja sie z kolezankami poumawialem, ze ja im powysylam walentynki, a one mi. Dziewczyny dotrzymaly slowa, ja rowniez. W rezultacie na walentynki w szkole (z 15 lat temu) dostalem tych liscikow chyba z 6-7. Az sie p0lce od muzyki przepalily styki w mozgu, wiec postanowila mi sprobowac zepsuc radosc i nalegala, zebym sobie walentynki poczytal po lekcji i patrzyla na mnie tak dziwnie, ze dlaczego on tyle dostal. Mi bylo
  • Odpowiedz
@dejwis: niestety. Ogólnie moja wychowawczyni była bardzo zblackpillowana a to był rok 2010 z tego co pamiętam. Ogólnie walentynki to bardzo przykry temat za moich czasów. Na szczęście obserwuję profil na ig mojej ex licbazy i wyglada na to, że walentynki to obecnie święto wysyłania karteczek swoim kolegom i koleżankom. Inb4 przegryw nie ma nawet kolegów - to fakt, dlatego moja empatia do przegrywów jest #!$%@? aż poza układ słoneczny
  • Odpowiedz
@Irciu: A tak z ciekawości - wyrosłeś ogólnie na chada mającego powodzenie? Bo ja miałem identycznie przez całą edukację, dużo kartek co roku, od późnej podstawówki az po liceum.
  • Odpowiedz
@Rajbond: raz w życiu dostałem, nigdy się nie dowiedziałem od kogo ale pod koniec szkoły miałem pewne podejrzenia bo często rozmawiałem z jedną dziewczyną i choć nigdy nic nie wspominała o tym to po prostu pod koniec szkoły zbyt się do mnie przymilała ale ja w swoim autyzmie zrobiłem głupią wymówkę i poszedłem, potem od naszego wspólnego znajomego niemal #!$%@? nie dostałem bo mu się pożaliła i mi wykrzyczał w twarz
  • Odpowiedz
@zielonzielon: chadem nie jestem, ale podobno jestem ładny. Od 18 roku życia (teraz 25), czyli od kiedy zacząłem uprawiać seks na daily basis (pierwszy raz w wieku 15, ale potem przerwa bo chcialem tylko zobaczyć jak to jest i mimo, że najpopularniejsze dziewczyny chciały ze mną wychodzić to je zlewałem xD) miałem może łącznie max 2 miesiące kiedy nie miałem z kim uprawiać seksu. Ostatnio miałem sytuacje, że siedziałem w pociągu
  • Odpowiedz
@Irciu: No to mam podobnie, tylko jestem niższy bo 180cm, mam germańsko-słowiańską morde (a zabawne bo akurat serio jestem żydowskiego pochodzenia), włosy ciemny blond, zielone oczy, jestem dość dopakowany i z tego co lubię w swojej mordzie to bardzo ładna cera.

Byłem ciekawy czy też ta "dziecięca" popularność przełożyła się na dorosłą. Dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami.
  • Odpowiedz