Wpis z mikrobloga

@zenek-stefan1: na tej podstawie, ze sam to przeszedlem i wielu moich znajomych również, jak i cała masa ludzi z tego co mozna bylo uslyszec. Czy byl to grozny wirus? wg. mnie nie, choc kazdy mogl to przejsc inaczej, bo kazdy jest inny. Ja sam stracilem wech i smak na miesiac, a po paru miesiacach zaczalem czuc i smakowac jedzienie inaczej niz wczesniej i tak bylo przez rok.
@zenek-stefan1 Wierzę naukowcom ( ͡° ͜ʖ ͡°), to że wirus istniał nie jest niczym niezwykłym. Sam go przechodzilem, z 4 razy gorzej niż grypa + utrata węchu. Moja dziewczyna i niektórzy bliscy mieli to samo.

Cyrk z maseczkami, szczepionkami ktorych skuteczność była kontrowersyjna, paszportami covidowymi itp. to inna para kaloszy
@Pabick: ludzie lądowali pod respiratorem bo mie wprowadzano ŻADNEGO leczenia. Czekano aż do momentu gdy pacjęt się dusi podłączango go pod realizator i czekano aż ten rozerwie mu płuca. I ten proceder trwał na całym świecie 2 lata. Ale racja o wiele więcej ludzi umarło i umrze z powodu zamkniętej wówczas służby zdrowia.
@szyszak7: @twoj_starrry @Pabick Widzę że rozmowa utkwiła w jednym punkcie za sprawą słowa "fałszywa". No dobra na potrzeby tego wpisu uznajmy że to PRAWDZIWA pandemia była ale się skończyła wraz z nadejściem pierwszego miliona Ukraińców do Polski. Ale za to UFO jest fałszywe i wykorzystywane do tego samego co PRAWDZIWA pandemia
( ͡° ͜ʖ ͡°) I co teraz w tym przypadku?
@zenek-stefan1:

Ale racja o wiele więcej ludzi umarło i umrze z powodu zamkniętej wówczas służby zdrowia.

dla mnie też jest niepojęte, że wtedy olali totalnie inne choroby, w szczególności ludzi z nowotworami...

pandemia była ale się skończyła wraz z nadejściem pierwszego miliona Ukraińców do Polski

tu wracamy do tego co pisałem wcześniej, pandemia to wygodny temat do wprowadzania ograniczeń i fajny temat zastępczy, wojna na ukrainie zastąpiła Covida w pewnym sensie.
przez 2 lata sztab naukowców z całego świata nie wynalazł skutecznego leku na wirus powodujący zapalenie dróg oddechowych?


@zenek-stefan1: Polecam żebyś sam zaczął opracowywać taki lek, jeśli uważasz że to takie proste ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na rozgrzewkę zacznij od leku na wirusa HIV ( ͡º ͜ʖ͡º)