Wpis z mikrobloga

W sumie spodobał mi się składany telefon. ten samsung z flip 4 to byłaby słuchawka która by mi pasowała. Oczywiście tylko w dół a nie na boki. Ma wszystko jak trzeba. Odpada konieczność szkieł foli, bo ekran jest cały czas chroniony, zajmuje mniej miejsca w kieszeni, prościej go gdzieś postawić podczas nagrywania czy rozmowy. No i samo to że jest rozkładany to fajny ficzer.
Szkoda tylko, że kosztuje tyle co samochód xd

Jak stanieje o jakieś 50% z górką i będzie po 2200zł to się chyba szarpnę na niego. Pytanie czy zanim osiągnie taką cenę to czy jeszcze będzie normalnie w sprzedaży czy już tylko używki xd bo zapewne zajmie to kilka lat i też może być już wtedy przedpotopowy pod względem parametrów.

#telefony #zflip4
  • 5
@r5678: Flip jest zajebisty. Bez żalu oddałem różowej s22u I wziąłem flipa. Nie spodziewałbym się spadków cen: telefony stają się z każdą generacją droższe: kiedyś flagowiec kosztował 3-4k, obecnie ceny 6-8k są normalne.
@wypokowy_expert: im mniejsza twardość tym lepiej przecież. plastik się łatwo rysuje ale stłuc go jest praktycznie nie możliwe.
Poza tym chodzi o to że nei zgniatasz tego ekranu, nie rysujesz bo niczym nie dotyka bezpośrednio. Jak spadnie Ci telefon to też się nie zbije.
Obecnie muszę w zasadzie co miesiąc wymieniać szkło hartowane, bo mam telefon w kieszeni z innymi rzeczami coś zaczne nieść schylę się i rogi się kruszą pękają
Samsung ma promocje że dają rabaty jak się kupi u niech bezpośrednio przez stronę, przy tym flipie wychodzi 400zł taniej
i można go mieć za 4049zł bezpośrednio od samsunga, więc najlepsze miejsce na zakup.. a co jeszcze lepsze dają raty 0%.
To już bardziej sensownie wygląda cenowo i trochę mnie podkusiło, bo mógłbym sobie na coś takiego pozwolić, ale to ciągle 4k i szkoda mi tyle kasy na telefon wydawać.
Chyba że