Wpis z mikrobloga

Największa armia świata. Najlepsze i najnowsze technologie. Śledzenie wszystkiego z orbity. A oni nie wiedzą do czego strzelali. Facet łże jak pies.

#ufo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@0micr0n: Ja tylko mam nadzieję, że piloci śledzili gdzie to g---o spada, bo jeśli nie to rzeczywiście nigdy tego nie znajdą - bo jedno rozwalili nad jeziorem wielkości morza, a drugie nad ogromnym lasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Obiekt spadający z 6km więc jaki obszar maksymalnie mają do sprawdzenia? Max o promieniu 10km


@Kalosz667: no to powodzenia szukania szczątków czegoś o wielkości samochodu, w lesie, w promieniu 10 km
  • Odpowiedz
Zdradzę Ci sekret. Istnieje coś takiego jak perspektywa. Po przesunięciu się do przodu tam gdzie są korony drzew bd widać podłoże tak jak na dole zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@some_ONE: Panie drogi, szkoda zachodu na dyskusje. Tu niektórzy myślą, że USA na Ukrainie satelitami każdy metr kwadratowy śledzi i na żywo wie gdzie jest każdy ruski sołdat i czołg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@loczyn: myślę że może im to po prostu trochę zająć i nie jest niczym nadzwyczajnym, że w 24h nie znaleźli jakichś rozstrzaskanych szczątków obiektu wielkości samochodu
  • Odpowiedz