Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To dobrze chlopie, pamiętaj że fajnie jest tylko przez chwilę a potem to udręka jeśli stosujesz myślenie że ćpasz by zabić w sobie ból. Czasem trzeba dojrzeć do rozsądnego używania i świadomości że to tylko forma ubarwienia sobie życia. Ja sam jeszcze do tego w pełni nie dojrzałem. Uważaj tam na siebie, bo droga do ciężkiego nałogu jest niedługa.
widziałem jak sobie halucynuje po różnych lekach (aviomarin, sertralina, ibuprofen, paracetamol)


@spierdox2: No, zajebistego musiał mieć tripa ten bajkopisarz po SSRI i lekach przeciwbólowych dostępnych w dyskontach xD
trzeba dojrzeć do rozsądnego używania i świadomości że to tylko forma ubarwienia sobie życia


@N0nomnismoriar: Zwykle to dojrzewanie kończy się w szpitalu, ośrodku czy innym Monarze. Fenomenem jest dla mnie to że każdy ćpun ma te same fantazje na temat zażywania.
@Okajri: ja ogółem już wiem jak się kończy po niektórych używkach więc ich raczej nie będę stosował np. benzodiazepiny albo właśnie te opiaty, najbardziej je kocham, a moim zdaniem najbardziej zabójcze. Psychodeliki moim zdaniem akurat są dobre może nie w młodym wieku, ale pomagają zrozumieć niektóre rzeczy.
@spierdox2: No, to już brzmi całkiem rozsądnie. Ja benzo dostawałem od lekarzy w celach leczniczych i w tym faktycznie przy krótkim okresie używania jest fenomenalne, np. ataki paniki czy lęki. Ważne żeby zachować umiar i otwarcie mówić o czymś niepokojącym. Opio jest zabójcze, ja do dzisiaj "spłacam" kredyt szczęścia i przyjemności. Odradzam każdemu.
@Okajri: ja benzo brałem bez zaleceń, ale możliwe że na następnym spotkaniu z psychiatrą poproszę chociaż nie wiem, robiło mi się lepiej od ssri lęk spadł, ogólne przejmowanie się wszystkim spadło, fobia społeczna i depresja też, teraz się trochę #!$%@?ło potem przez właśnie mojego znajomego, ale staram się trzymać psychikę w dobrej kondycji (komentowanie swoich myśli, medytacja). Dobra trzymajcie się wszyscy tam niech nałóg nie przejmie nad nami kontroli.