Wpis z mikrobloga

Tak, jestem fanem Encre Noir ( ͡º ͜ʖ͡º) Gdy miesiąc temu zamówiłem oryginał, byłem z niego zadowolony. Postanowiłem zamówić resztę trio. Extreme chyba jest jeszcze bardziej "ekstremalny", i o ile z niego również jestem zadowolony, to w Sporcie się zakochałem. Ostatni raz miałem tak, przy Burberry London, ale o ile tamten kojarzyl mi się ze świętami Bożego Narodzenia, to Sport kojarzy się z wakacjami, jeziorem, ukochaną u boku i lecącymi żurawiami #perfumy
Karp_Molotow - Tak, jestem fanem Encre Noir ( ͡º ͜ʖ͡º) Gdy miesiąc temu zamówiłem ory...

źródło: temp_file.png4960034292210947497

Pobierz
  • 7
@Karp_Molotow: sport, innych nie miałem okazji testować. Zbytnio wybredny nie jestem w zapachach, ale ten jako nieliczny jest dla mnie nie do noszenia. Ciężko mi znaleźć sytuację na użycie takich perfum. Ciężko mi też sobie wyobrazić kto tego może używać. Oczywiście to moja subiektywna opinia.
@Karp_Molotow
sport super, ale na mnie parametry miał słabe, no i niebieski sok brudzi ubrania.

klasyczny noir jest na mnie mocniejszy nie brudzi ubrań i ma podobne dna do sporta. jednak dla mnie to lekki przyjemno drzewno kwaśny świeżak.
Ci którzy twierdzą że to trup i kadzidło nie mieli chyba styczności np z rien intense incence... przy nim noir to lekki letni swiezaczek i za to go lubię.

extreme jeszcze nie próbowałem