Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał tu może problem z samoczynnie wyłączającym się #ps5 ? Po około godzinie-dwóch grania w wymagający tytuł sam z siebie odcina zasilanie, dopiero po chwili można go uruchoimć (tak jakbym szybko wyjął wtyczkę i włożył). Prawdopodobnie mocno zakurzony, ale jako że mam jeszcze gwarancję, to nie wiem czy rozbierać czy odesłać. Ktoś miał podobnie?
#playstation5 #playstation
  • 8
@zbaszynek: @_kapsel kurde dziwna sprawa. Nie wiem czy to kwestia przegrzewania się, mimo że tak to trochę wygląda. Ja mam swoją 1.5 roku, bez czyszczenia i ostatnio chodziła 13h non stop bez wyłączania w Hogwart Legacy i się nie wyłączyło nic. Dlatego musi być coś nie tak grubszego jeżeli po dwóch godzinach odcina.
@kubaadamek: to chyba odeślę bo nie słychać nawet wentylatora gdzie ps4 jak się grzało to jakby rakieta startowała a tu cyk i wyłączone, a szkoda byłoby stracić gwarancję bo jeszcze 4 miechy zostały
@Lozkowsalonie: nie no chodzić to chodzi, ale nie mocniej więc nie mam pewności czy to przegrzanie

@Ever_Ns uff jakiś punkt zaczepienia. a długo to trwało? bo jak czytam że niektórym trzymają po kilka miesięcy to aż zwątpiłem. u mnie też pierwsza wersja
@zbaszynek: konsole miałem po miesiącu, ale tylko dlatego że na infolinii gość zamieszł nr seryjne bo wysyłałem też pada i dlatego się to przeciągnęło. Ale kontakt na infolinii był bardzo dobry i na bieżąco jak dzwoniłem informowali mnie na jakim etapie jest reklamacja