Wpis z mikrobloga

@tigerus78: spadło, bo się tematy skończyły. Na początu to było oficjalnie o UFO, duchach. A później to były przegadywane odcinki, że się babie zmarła babcia śniła.
  • Odpowiedz
Zajebiste było, oglądałem jako dzieciak


@SzycheU: Na początku był to fajny format. Po kilku latach większość omawianych spraw to były egzorcyzmy, objawienia, duchy i inne katolickie gówno.
  • Odpowiedz
@vajroos: Ale to bylo gowno, pamietam jak za dzieciaka po odcinku o czupakabrze nie spalem kilka dni obawiajac sie, ze mnie dorwie. Mysl, ze widziano ja tylko w Argentynie nie specjalnie pomagala
  • Odpowiedz
@SzycheU
dokładnie. była nutka niecierpliwości jak 3 tygodnie z rzędu jechali takim lazikiem we wnętrzu piramidy przez taka dziurę a na koniec okazało się że #!$%@? na końcu bylo i ściana xD
  • Odpowiedz
@vajroos: Pamiętam jak w intro wyskakiwała morda jakiegoś azteckiego posągu, jak ja się tego gówna bałem xD
Dziś program byłby ciężko szkalowany za brak materiałów o szczepionkach i rządzie światowym każącym jeść robale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@God3nder: w tamtych czasach czupakabra byla widywana w zachodniopomorskim.
Ostatnio poznalem i pytalem tubylcow z tej wioski,mowili że rosomak.

@johnkashtan dla mie najlepszy w intro byl jakis opętany latynos wijący się po podłodze w krzyku

@tigerus78 wrocilo w TTV pare lat temu ale takie gówno że ledwo 1 odcinek obejrzalem
  • Odpowiedz