Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi w tym ja,po otrzymaniu takiej "pizzy" albo by zadzwoniło z pretensjami albo po prostu przestało zamawiać,bo nie oszukujmy się ta pizza wygląda gorzej niż gówno,no ale uszatek zadowolony bo nie musi jeść paszy którą by gotowała kobra, a pizzeria jest zadowolona bo jak widza adres mineralna 3 Uć to już wiedzą,że mogą zrobić remanent w lodówce bo tiger wszystko przyjmie i nic się nie zmarnuje. Pozdrawiam zacnych użytników tagu #bonzo a tych z topki melinowej nie ben ben ben #patostreamy
źródło: zapraszam na mój kanał bec @ - YouTube - 82 37
  • 12
@Szczurek_kupiec: A jak można #!$%@?ć 10000 po zmarłej teściowej na elektrośmieci i pitce, jak można mieć oddaną córkę do domu dziecka, jak można udawać raka, jak można być największym idiotą internetu i pośmiewiskiem, a uważać się za gwiazdę, jak można nosić damską biżuterie i czopki 100 rozmiarów za duże, jak można udawać, że się chodzi na siłownie, podczas gdy się nigdy nawet hantla 2kg nie miało w łapach. No jak? U
źródło: comment_8dkK1nOhqXx2WfQThf7ZJsrOvTQbHE4C
@WujekAdamek: No widząc to jak kobra gotowała,to taka kanapka z cebulą to kulinarny szczyt xd

@ElPacoDomingo
Wiem,ze tu chodzi o przetrwanie,bardziej mi chodzi o wygląd tego wyrobu pizzopodobnego,polane jeszcze jakims sosem,to wyglada obrzydliwie,az strach takie coś jeść xd