Wpis z mikrobloga

Przeglądając tag rzuciło mi się w oczy pare postów mireczków na temat #alienpill. Normiki będą się śmiały i wyszydzali te wasze „urojenia” aka idz na terapie incelo-mizogino-świrze. Otóż macie racje chłopaki, wzmianki o współżyciu córek ziemianek z kosmitami możemy znaleźć w starożytnych pismach. Dzieci z tych związków nazywały się nefilim. Takie są fakty, podobno najwiecej olbrzymów zamieszkiwało ziemie na, których dzisiaj żyjemy my. Możemy dojść do jednego wniosku. #alienpill istnieje od 10 tys. lat a normiki będą #!$%@?ć o urojeniach. #p0lka #tinder #przegryw #blackpill
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Pandillero: Takie są fakty, większość uprowadzeń przez UFO to kobiety i krowy. Gdyby kosmici nas zaatakowali, #rozowypasek pisałby o #cowpill bo same chciałyby zakosztować międzygalaktycznego wiertła. A co do nefilim podobno wyginęli przez choroby przenoszone drogą płciową. #p0lka doprowadziła do wyginięcia tych rzadkich okazów.
  • Odpowiedz
Tak jak najmądrzejsze głowy tej planety - zachodniocywilizacyjni incele którzy odnosząc sukces zawodowy dalej nie mogą odnieść sukcesu na rynku matrymonialnym - wyjeżdżają do zadupia w Azji, tak najbardziej zaawansowane cywilizacyjne jeżdżą do Azji kosmosu, 3 świata galaktyki, żeby zaruchać.
Nie zdziwi mnie jeśli obcy przyjechali naprawdę przyjechali tu tylko po to, żeby ruchać p0lki, bo popęd jest od zawsze motorem napędowym najgłupszych decyzji.
Zapraszamy wszystkich alienonów na tag #przegryw
  • Odpowiedz
  • 0
@lezese: Trzęsienia ziemi zwykle występowały na terenie dawnej Rzeczpospolitej. Kiedy to synowie niebios przylatywali na chwilkę uciech z ziemiankami. Myślisz, ze dumna germanka czy Rzymianka oddała by się paskudnej bestii? Oczywiście, ze nie. Robiły to kobiety rasy słowiańskiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@JustTheDude: nie ma takiego czegoś jak #p0lakpill. Byłem w wielu miejscach. Zdarzało się, ze dupki pytały czy jestem z Francji, Niemiec czy Włoch. Zawsze mówiłem, że z Polski. Nic to nie zmieniało. Każda leci na wysokich brunetów o niebieskich oczach. No może poza naszymi goblinami.
  • Odpowiedz
@asap_: Tak było i czasy Nefilimów powrócą, są bardzo blisko albo już są. Może nie w sensie olbrzymów, znawcy tematu spierają się że to nie byli olbrzymi ale po prostu istoty duchowe które wytworzyły sobie fizyczne powłoki(inżynieria gentyczna, można się wczytać w literaturę ufologiczną by zobaczyć czego dopuszczją się tzw. szarzy obcy) by móc obcować z kobietami.
  • Odpowiedz
@asap_: Ogółem nadchodzi hybrydyzacja - która była w tamtych starożytnych czasach i władcy świata aż się palą żeby zhybrydyzować człowieka znowu - czy to przez technologie elektroniczną, wszczepy itp, oraz tworzenie hybryd ludzi ze zwierzętami, to się dzieje. Niektórzy ludzie zainteresowani mocno II wojną światową mówią że eksperymenty nad hybrydyzacją przeprowadzane były w III rzeszy np. w kompleksie Riese w Sudetach.
  • Odpowiedz