Wpis z mikrobloga

5 oscinek The Last of Us był pierwszym który mnie rozczarował. Za dużo absurdów. Bohaterski lud Kansas City przetrwał apokalipsę, pokonał FEDRĘ ale wuj bombki strzelił bo mordercza ciocia karen uparła się ścigać mudżina a ciężarówka zapadła się pod ziemię (wtf?) i uwolniła armie zombiaków. Mam nadzieje że to nie pójdzie dalej w tę stronę.
#seriale #hbomax #thelastofus
thorgoth - 5 oscinek The Last of Us był pierwszym który mnie rozczarował. Za dużo abs...

źródło: FluNWLUXwAAhY2O

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
FEDRA 15 lat wcześniej zwabiła wszystkie grzybki pod ziemię

@Ciminiminimimis: no i to jest kompletny nonsens. Pomijam wykonalność zamknięcia wszystkich. Pomijam jakieś podziemia z d--y pod domkami na przedmieściu, tak wielkie i tak płytko że wpada w nie cała ciężarówka. Dlaczego przez 15 lat do Kansas City nie dotarli zarażeni z pobliskich miast i wiosek? Wszystkich zarażonych z całego stanu zamkneli pod tą ziemią?
Dlaczego Ellie z ekipą przed spychaczem
  • Odpowiedz
@thorgoth: akurat odcinek niesamowicie wysoko oceniany. A to serial "flagowy" wiec ma byc efktowny i przyciagajacy dla jak najwiekszej liczby abonentow a nie krytykow marudzacych na prawioe wszystko ;)

Takze ludzie licza ze w te strone wlasnie bedzie kontynuowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aster1981: ubolewam, bo odcinek co do realizmu i szczegółów najgłupszy. No ale skoro Zenek Martyniuk jest najpopularniejszym polskim muzykiem to dlaczego w kwestii seriali ma być inaczej?
  • Odpowiedz
  • 1
@Aster1981: lol, czyli ktoś kto wymaga odrobiny sensu i realizmu jest marudą albo trollem?
Gra była dla trochę ambitniejszego odbiorcy. Liczę że serial też będzie

Wyglądasz mi na fana zenka. Aż dziwne że epizod 3 nie odstraszył takich jak ty
  • Odpowiedz