Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Niektórzy tak jak ten osobnik na screenie wierzą w zwycięstwo Rosji. A ja wam powiem, że USA na to nie pozwoli by Rosja cokolwiek ugrała bojąc się niebezpiecznego precedensu i tego co zrobi Putin w przyszłości z innymi krajami jeśli z Ukrainy wyjdą ze zdobyczami terytorialnymi. Walki będą trwały cały czas aż w końcu wojna się skończy obstawiam bezwarunkową kapitulacją Ruskich.
Pobierz Grzesiok - @Grooveer: Niektórzy tak jak ten osobnik na screenie wierzą w zwycięstwo R...
źródło: 111111111111111111
@Grzesiok: ten osobnik na Twoim screenie wierzy że Ukraina informuje swoich sojuszników o braku amunicji za pomocą … ( uwaga ) … ( werble ) … ( chwila napięcia ) … za pomocą …. Twitera

????????????
@Grooveer: Twoim problemem jest to, że kompletnie nie liczysz się z układami i międzynarodowymi umowami. Dla USA, ale również dla np. Chin jakiekolwiek ustępstwa terytorialne nie wchodzą w grę. Dla samej Rosji to też jest bardzo niewygodna sytuacja, stąd jakieś referenda z #!$%@?.

Pierwsza sytuacja z brzegu - to oznacza wytarcie dupy KNZ, pewnie rozpad ONZ, a to z kolei oznacza #!$%@? całego tego systemu dyplomacji, który powstał po 1945. Zaraz
@vrNFWrUew3D4Rgz: fantastyczna odpowiedź.

Do tego dodajmy to co ja napisałem. Skoro agresor i bandyta w ramach "kompromisu" miałby otrzymać jakiekolwiek ziemie (na których będzie kontynuowane ludobójstwo ludności ukraińskiej) to mamy precedens i za chwile to samo będzie w Kazachstanie czy innych krajach. Państwa bałtyckie chroni tylko fakt bycia w sojuszu, a gdyby nie to mielibyśmy podobne "kompromisy"? Na zasadzie Estonia za Łotwę?

Poza tym z ruskimi jest tylko jedna metoda rozmowy.
@Grooveer: jest tak samo głupi jak ci idioci na fb publikujący zdjęcia z wakacji z info że jeszcze 2 tygodnie nie będzie ich w domu ;))
No to napisz nam tutaj panie ekspert ile pocisków miesięcznie produkuje Ukraina, ile zużywa i ile dostaje od
-Polski,
-USA
-krajów UE
-UK
-innych krajów
Czasmi tylko komentarz kurdej-szatan obrazuje co czuje kiedy czytam takie głupoty ;)