Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hekate_1988 wiem trochę, dużo osób mi odeszlo przez cpanie i wiem że to droga do nikąd.
ale wróciłem na tag z sentymentu i tak w moim życiu ćpunskim zrobiłem jak narazie duży postęp.
nie wiem czy lądowałas iv, ale ciężkie jest to do przestania aktualnie jestem na detoxie i jka myślę o ładowaniu iv chce mi się rzygać.
przykro się patrzy jak prze ćpanie głównie fenta osoby ci odchodzą.
wiem o co
@Hekate_1988 też byłem przy końcu planszy, śpiączki po 2 dni, #!$%@? mixy 8 substancji.
to nie jest nic fajnego jeszcze patrzeć jak rodziną ogląda cię. wtakim stanie.
i moje wpisy nigdy nie miały na celu pokazanie że to jest fajne, bardziej chce teraz żeby dawały lekka nauczkę znając moją historię
@Kremufka2137: kompanowie od kresek, strzalow zawsze byli.
potem sie weryfikowalo kto jest prawdziwy, juz takich kompanow mam w #!$%@?.
otaczam sie osobami ktore bez kreski będa moimi kompanami.
nawet jak nie mowisz na zdrowie to ja dziekuje.
co tam u ciebie kremufeczko?
@xwhite_codeine: to samo od ładnych kilku tygodni stety lub niestety, mam obecnie taki rytm dobowy, że zapewne zaraz spać pójdę. Szaleństwo.
O tych kompanach mówiłem bo wczoraj chyba pisałeś, że chętnych na półtoraka nie znalazłeś XD
@xwhite_codeine: dziękuję za propozycje, ale może następnym razem, tym razem idę się położyć i odpalam jakieś gówno na YT do spania.
Co do zdjęć to ja się cieszę, że mój telefon z epoki początków iv zmarł nieoczekiwanie bo był tam cały album o nieoficjalnym tytule bloodbath - czasy gdy żyły były widoczne, igły ostre tylko umiejętności trafiania pozostawiały coś do życzenia no i niejednokrotnie iniekcje wyglądały jak ubój rytualny. Dawne czasy.
@xwhite_codeine: W takim kolorze nie jest za czysty. Zbrylony powinien być lekko brązowawy o słodkim duszącym zapachu. Zmielony na proszek beżowy, ale w kierunku brązowego, a nie żółtego beżu. Przykład w zdjęciu.

Walenie tego nosem to strata. Lepiej zapakować w chusteczkę i zrobić bombkę. Zmielić tylko na puder, żeby wszystko w żołądku naraz się rozpuściło i zaatakowało mózg :D To jak cukier puder w wodzie się rozpuszcza natychmiast, a cukier krystaliczny
źródło: dopamina_w_zasiegu_reki