Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie oglądać materiał PEŁNA HISTORIA PATOSTREAMÓW na kanale Czarne Serce i jestem przerażony skalą tego zjawiska. Słyszałem co prawda o Testovironie, Rafonixie, Guralu, oraz całych wręcz uniwersach DanielaMagicala, Kamratów i Kononowicza, ale nie wierzyłem, że tych popularyzatorów patologii było i jest znacznie więcej. W sumie to cieszę się, że temat patostreamingu nigdy mnie nie pociągał, bo naprawdę nie wiem co jest takiego fascynującego w oglądaniu na żywo libacji alkoholowych, awantur, robieniu z siebie totalnego idioty, a co gorsza przemocy zarówno wobec ludzi, jak i zwierząt. Przyznam nawet, iż bardziej niż tworzenie tego typu contentu, obrzydził mnie fakt, że na ogół normalni ludzie chcą to oglądać i jeszcze płacić jego twórcom za rzucanie przekleństw, bicie się flaszkami po łbach, defekację w spodnie i cholera wie co jeszcze. Zapewne widzami tych streamów są zapewne młodzi ludzie z normalnych domów, którzy nigdy nie mieli styczności z prawdziwą paralogią i chcą zakosztować zgniłego jabłka przez internet. Ja na szczęście patologii nie miałem w domu, ale już za ścianą tak. Pode mną miał coś jakby Magicala (kłótnie syna z pijaną matką), a w pewnych latach też i swego rodzaju Kononowicza - starszy mężczyzna, po tym jak wyprowadziła się od niego rodzina (z tego co pamiętam, miało to związek z jego podwórkową akcją pod wpływam alkoholu) i został sam. Pamiętam nawet jak ojciec wołał mnie do pokoju, bo PTV (dzisiejsze TVP3 Poznań) zrobiło o nim reportaż w swoim odpowiedniku polsatowskiej Interwencji lub tefauenowskiej Uwaga!. Te przeżycia wywołały u mnie wstręt do tego typu zachowań, dzięki czemu nie ciągnie mnie do jakichś reality show z pijackich melin. To właśnie na Wykopie dowiedziałem się o istnieniu większości z tych "twórców", a wspomniony na wstępie materiał uświadomił mnie jak wielkie stanowią oni niebezpieczeństwo.
#przegryw #patostreamy
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Skończyłem właśnie oglądać materiał PEŁNA HISTORIA PATO...
źródło: patostream
  • 7