Wpis z mikrobloga

@RafDan: Nie oznaczaj mnie, proszę:) Nie ma sensu z tobą rozmawiać, czego ponownie dałeś wyraz. Ja ci tylko mówiłem, że z dostępnych danych liczbowych nie wynika (Similar Web, stan na 4 lutego), żeby zamknięcie strumyka boostowało ruch.

Wieczorem sprawdzę to ponownie

Swoją drogą śmieszne jest to, że do tabeli spojrzeć nie chciałeś, ale swoje racje chcesz utrwalać opiniami innych. Pewnie gdyby określona liczba osób powiedziała ci, że świnie latają, to byś
wykopowy ekspert @christian-huygens staral sie mnie przekonac ze zablokowanie strumyka nie mialo wplywu na ruch/sprzedaz FAME

Ten bardzo ważny czynnik powinien był spowodować wzrost wizyt na stronie Fame MMA, a do tego nie doszło. Nie było żadnego boostu. Ja to widzę i na tym opieram opinię, a ty ignorujesz i wierzysz Rozporkowi, który właściwie od Fame MMA 10 #!$%@? o rekordach albo zbliżonych wynikach.

Ja ci tylko mówiłem, że z dostępnych danych
@RafDan: Dzieciaczku, skończ z tymi szczeniackimi odzywkami, bo nic nie wnoszą. Wkleiłeś moje wypowiedzi, z których wynika to samo i nie mając nic mądrego do powiedzenia próbujesz mnie obrazić. Nie działa, a tylko sam sobie świadectwo wystawiasz.
@christian-huygens: Wyzywasz mnie od analfabetow, dzieciaczkow, Rozpare od "Rozporkow" i gadasz cos o szczeniackich odzywkach?

No faktycznie, z logika masz problemy co kazdy widzi. Gdybym chcial Cie obrazic, znizylbym sie do Twojego poziomu.

Skoro Twoje wlasne slowa Cie kompromituja moze przestan pisac, lub naucz sie czytac ze zrozumieniem.