Wpis z mikrobloga

@saviola7: unikasz odpowiedzi jak ognia. A ta historia brzmi jak przypowieść z niedzielnej mszy. Zero konkretów czy nazwisk i jakiś niszowy temat jak palenie rac na stadionach.
niszowy temat


@korin_: Niby niszowy temat, a w mediach chętnie udostępniane

unikasz odpowiedzi


@korin_: Nie mogę znaleźć pytania, na które nie odpowiedziałem. Anyway, wyłączam się z dyskusji. Mimo, że merytoryczna (szacun), to jednak szkoda prądu na ten temat w piątek.
@korin_: Nie mogę znaleźć pytania, na które nie odpowiedziałem. Anyway, wyłączam się z dyskusji. Mimo, że merytoryczna (szacun), to jednak szkoda prądu na ten temat w piątek.


@saviola7: Nie odpowiedziałeś czym zawiodła Cię rządy PO, że zdecydowałeś się głosować na konfederację. Powiedziałeś coś o jakimś pośle i obietnicy i jakiś kibicach - rozumiem, że to najważniejsza zła decyzja PO to, że nie wywalili tego posła skoro nie wywiązał się obietnicy
@korin_: Głosowałem do europalamentu i sejmu ale teraz nie zamierzam głosować bo się zawiodłem


@DoktorWojna: czym się zawiodłeś i czy już wybrałeś na kogo będziesz głosować a może nie idziesz na wybory?
#konfederacja czy ktoś tutaj ma w planach głosować na konferencję?


@korin_: Ja mam w planach. Inne partie nie mają w ogóle podjazdu. Gdyby nie konfa to nie szedłbym na wybory. Jedyna partia wolnościowa i jedyna gdzie są ludzie o podobnych poglądach do moich. Jedynie wolność może nam zapewnić dobrobyt i rozwój cywilizacji. Pozostałe partie zaprowadzą nas do wieków ciemnych, totalitaryzmu, całkowitej kontroli, niewolnictwa, braku prywatności, braku własności, a w konsekwencji biedy
@Jah00: Bardzo wyczerpujący i patriotyczny opis. Czy może podać przykład 5 rzeczy jakie Konfederacja zmieni? Mają przygotowane i dobrze opisane rozwiązanie - tylko nie chodzi mi o puste słowa. Tzn za nas będzie lepiej bo my będziemy przy korycie - tylko realne przykłady. Czyli co mają zamiar zrobić, żeby osiągnąć:
1. Zapewnić dobrobyt i rozwój cywilizacji?
2. Zapewnić wolność osobistą (słowa i wyznania). Jak to się będzie różnić od stanu obecnego?
Czy może podać przykład 5 rzeczy jakie Konfederacja zmieni?


@korin_: Czemu akurat 5 rzeczy? Wystarczą 2. Po pierwsze zwiększy świadomość ludzi obnażając kłamstwa i układy władzy. A po drugie zmieni prawo.

Czyli co mają zamiar zrobić, żeby osiągnąć:


@korin_: Wprowadzając wolnościowe i deregulacyjne ustawy i wycofując zamordystyczne. Czego nie rozumiesz? Mentzen przygotował 100 ustaw, no to już bardziej pokazać co ma się zamiar zrobić się po prostu nie da. Co