Wpis z mikrobloga

W ostatnim Q&A devsi praktycznie potwierdzili pojawienie się F-15 w różnych wersjach jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie będzie można się również spodziewać pełnoprawnego pakietu MLU dla F-16 zapewne obejmującego zasobnik LANTIRN. Być może F-14D, Su-30 i podobne.

Q. Japan is one of the nations that lacks top-tier SAM and close support aircraft. Any plans to fill these gaps with domestic vehicles, or by adding any kind of a subtree, say, South Korean?


In fact, Japan doesn't possess modern ground strike jets, but this year we plan to add multi-purpose aviation, capable of dealing with ground targets.

#warthunder
  • 11
  • 0
F-22 when.


@Vasek: witam chyba nigdy.
Nie sądzę żeby piąta generacja się pojawiła w grze w najbliższych latach. Wymagałoby to mega dużych uproszczeń bo za dużo materiałów jest zwyczajnie niejawnych. Na najbliższe lata MAX czego się spodziewam to Super Hornet i pokrewne + dojenie różnymi wariantami. Myślę, że nawet AMRAAM nie zobaczymy jeszcze przez 2 lata przynajmniej.
@Drmscape2:

za dużo materiałów jest zwyczajnie niejawnych


Nie wydaje mi się, żeby to był problem dla społeczności WT. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak szczerze, to mógłbym się z Tobą zgodzić, choć kiedyś mówili, że duże okręty się nigdy nie pojawią, bo gameplay byłby za nudny, albo, że nigdy nie będzie rakiet BVR, a tu proszę. :D
  • 0
@Vasek: trochę inna sprawa bo nawet w przypadku Migów 29 i F-16 mieli od #!$%@? materiałów źródłowych, na bazie których mogli te samoloty modelować. Wszystko co w następnej kolejności będzie dodawane to już sci-fi.
@Drmscape2: Ja tam żadnego potwierdzenia w ich odpowiedziach nie widzę. To myślenie życzeniowe. Jeśli F-15 się pojawi (wcześniej lub później) to w roli samolotu przewagi powietrznej - do czego został stworzony.
  • 0
@Marcin3005: Eeee Japonia w zasadzie nic innego otrzymać nie może. Na Mitsubishi F-2 jest za wcześnie, a F-15J jak najbardziej miał możliwość pełnienia misji CAS.

to w roli samolotu przewagi powietrznej - do czego został stworzony.


@Marcin3005: A Strike Eagle panie ferdku?
Jak wspominałem wcześniej, zacznie się okres dojenia graczy na modyfikacje i warianty topowych samolotów. Nie wierzę, że pojawi się F-15, ale w wersji Strike Eagle już nie. Tak