Wpis z mikrobloga

Potrzebuje kabel jack -> lightning żeby puszczać muzyke w aucie. Używałem teraz jakiegoś taniego, ale zaczął przerywać. Jak to najsensowniej rozwiązać. Kupić oryginalna przejściówkę Apple i do tego jakiś kabel jack? Chciałbym coś co wytrzyma dłużej niż pół roku, a jednocześnie nie będzie utraty jakości. #apple #iphone #telefony #elektronika
  • 15
  • Odpowiedz
@LuterKebab: orbitalem dwóch adapterów z lightning do Jack. Jeden kosztował 10 zł, drugi 30, oba trzeszczały. Kupiłem oryginalny i śmiga.
Są jeszcze adaptery, które wspinasz do aux w aucie i łączysz się przez Bluetooth, miałem jakiegoś baseusa dobrze działał.
  • Odpowiedz
@Oastry: tez polecam zwykły transmiter BT baseusa, kupowałem za 25 zeta na Shopee i bije na głowę różne FM. Dodatkowo iPhone rozpoznaje go jako car audio i po odcięciu zasilania zapamiętuje lokalizacje auta w Apple Maps. Ten transmiter z jednej strony wpina się w zasilanie z USB a z drugiej w AUX
  • Odpowiedz
  • 0
@Oastry: @Magowie0gniaEnjoyer kupiłem i czasem działał dobrze, a czasem były dość mocno słyszalne piski. Prawdopodobnie jakieś zakłócenia z gniazda zapalniczki idą. Kupiłem kabel w action i oryginalna przejściówkę s mediaexpert i jakoś to na razie śmiga, a transmiter pójdzie do zwrotu. Szkoda, ale i tak działał znacznie lepiej niż te na FM
  • Odpowiedz