Wpis z mikrobloga

No bo oczywiście, najlepiej by facet za każdym razem napisał nową inwokację i tak zaczynał każdą rozmowę z nowym matchem.


@Swordy:
Absolutnie nie jest to konieczne.
Bo stałe są następujące czynniki. Ty, twój charakter, twoje zainteresowania, cechy które lubisz u kobiet, cechy, których u kobiet nie lubisz, ale które nie przekreślają znajomości, czerwone flagi - czyli cechy, które przekreślają znajomość, to czego oczekujesz od znajomości. To wszystko jest stałe. Wystarczy przygotować kilka prostych tekstów i słów-wytrychów i jesteś w
  • Odpowiedz
@brass: właśnie skrajnie uprościłem CI to do preferencji książkowych, bo cała ta znajomość wyglądała, że niby mamy podobne cechy i wgl, ale laska po czasie (5 latach, chociaż już wcześniej było widać ale dało się to wybaczyć w mojej sytuacji, gdzie ja #wroclaw, a ona #bydgoszcz określając po najbliższych metropoliach) okazała się #p0lka. Mieliśmy poza preferencjami książkowymi podobny gust muzyczny (mój jest
  • Odpowiedz
@brass: przecież może odpowiedzieć jednym słowem i zadać inne pytanie np związane z opisem i wtedy ciężar rozmówcy jest przerzucany na drugą stronę, ale im się nie chce.
  • Odpowiedz
@tomek001Hej:

ciężar

No właśnie. Jeśli taka rozmowa ma być ciężarem dla którejkolwiek ze stron to jaki jest sens ją prowadzić?
Już nie mówiąc o tym, że nikogo nie interesuje nic na temat osoby, która nie pokusiła się sama nieprzymuszona cokolwiek na swój temat powiedzieć. Chyba, że wygląda jak model. Wtedy gadka się klei, bo model może pisać byle co, a laska będzie pajacować. Albo z w druga stronę, spermiarz-przegryw, będzie
  • Odpowiedz
@aczutuse: z Polkami niezainteresowanymi Tobą. To że dały matcha nic nie znaczy bo widocznie dostały matcha od osoby przystojniejszej, z większym wykształceniem etc. Choć powinny to mówić wprost a nie ciągnąć infantylną konwersację/przesłuchanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Niezgodny zgoda, chociaż są dobrym startem do poznania uniwersum. Pomyśl o tych, co poznali twórczość Sapka przez twory wiedźminopodobne, z których jedynie anime sie broni a i tak to średni wiedźmin, ale w miarę anime
  • Odpowiedz
@Swordy: Gry mają wybitne nawiązania do kultury słowiańskiej, ale sam Sapkowski zupełnie nie szedł w tę stronę, posiłkował się raczej kulturą celtycką. To tak twierdzą tylko osoby, które albo nie czytały książek, albo najpierw grały w gry i książek nie zrozumiały.
  • Odpowiedz
@Niezgodny: nigdzie nie powiedziałem, że gry są spójne z książkami albo to dobry punkt by poznać całe uniwersum bez czytania. Gry są wybitne, tak samo jak książki i odwrotnie do seriali, ale w gruncie rzeczy wszystkie 3 "wersje" historii są opartę o inną kulturę. Książki mają o wiele więcej elementów celtyckich i germańskich niż słowiańskie gry czy robiony na amerykańską modłę pożal się Boże twór wiedźminopodobny od Netflixa nastawiony na
  • Odpowiedz