Wpis z mikrobloga

@aczutuse: Nie z p0lkami ale głupimi babami, jak kobieta jest inteligentna i coś sobą reprezentuje to łatwo to zauważysz w rozmowie (przynajmniej tak słyszałem, ja z kobietami nie rozmawiam bo się ich boję)
  • Odpowiedz
@aczutuse: wy mnie tu obrażacie często, bo Polek nie kochacie tak naprawdę, a tych starych to już wgl się nie szanuje. Btw nie gadam z chłopami, bo już parę lat temu stwierdziłam, że to daremny trud, bo jest tak jak na twoim obrazku
  • Odpowiedz
@aczutuse:
Chciałbym zobaczyć, jakimi ty elaboratami strzelasz na takie generyczne pytania.
Widzę tutaj następujące błędy:
1. Pytania są z jednej strony zbyt ogólne, z drugiej strony umożliwiają odpowiedź jednym słowem. Nie chcesz by odpowiadano ci na pytanie jednym słowem, nie zadawaj pytań na które się w ten sposób da odpowiedzieć.
2. Pytania tego typu mają namiastkę sensu, jeśli kogoś znasz i wiesz z grubsza co się dzieje w jego życiu - pytasz o konkretną rzecz, która miała się wydarzyć, albo spotykasz kogoś kogo dawno nie widziałeś. Inaczej ten ktoś musi (a nie chce) ci streszczać ostatnie 20 lat.
3. Pytania przerzucają ciężar utrzymywania rozmowy na pytanego przy zerowej inwencji i
  • Odpowiedz
@brass: LOL, przecież to nie jest cytat moich rozmów i nie to ma przekazać ten mem. Trzeba zrozumieć to ogólnie, a nie dosłownie.
Chodzi o to, że Polki mają czasem postawę księżniczki: "ja nie zainwestuję w rozmowę to ty mnie zabawiaj."
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że Polki mają czasem postawę księżniczki:


@aczutuse:
Postawę księżniczki ma osoba zadająca takie pytania ludziom i oczekująca od nich prowadzenia normalnej rozmowy.
Dokładnie tak jak
  • Odpowiedz
"Co tam?" to najlepsze rozpoczęcie rozmowy jakie istnieje.
Jezu, jak mnie #!$%@?ą takie karyny na #tinder co uważają że rozpoczęcie rozmowy od "Co tam?" jest #!$%@?, nieoryginalne i one gardzą ludźmi którzy tak piszą. TY KUHWA GŁUPIO KUHWO. Jakbym dostał wiadomość

Co tam?

to piszę np.

Leżę
  • Odpowiedz
I się #!$%@? rozmawia


@Swordy:
To jest dla ciebie rozmowa? Jedna osoba sypie pytaniami jak na strzelnicy, a druga odpowiada? Dla którejś ze stron to jest fajne, przyjemne i niemęczące? Zdarzyło ci się kiedyś napisać/powiedzieć coś więcej niż dwa zdania, bo masz ochotę, bo chcesz się czymś podzielić z rozmówcą? Bo rozmówca cię zaciekawił, albo wręcz przeciwnie - zdaje się być dobrym słuchaczem? Podzieliłeś się spontanicznie jaką śmieszną, fajną, albo kłopotliwą sytuacją? Zainteresowałeś się kiedyś tym jak się czuje rozmówca, o czym myśli, jakie ma plany, marzenia? Bo pojawiła się nić porozumienia, sympatii?

O co mam Cię zapytać, jak nic o Tobie
  • Odpowiedz
@brass: No bo oczywiście, najlepiej by facet za każdym razem napisał nową inwokację i tak zaczynał każdą rozmowę z nowym matchem. To nie tak, że takim czymś idzie wyciągnąć coś więcej z rozmowy tak jak w przykładzie o Wiedźminie:

Co tam?

No gram se na kompie

W coś fajnego?

W Wiedźminka 3. świetna giera, polecam, warto. Zachowany klimat książek, które też
  • Odpowiedz