Wpis z mikrobloga

@aczutuse: Nie z p0lkami ale głupimi babami, jak kobieta jest inteligentna i coś sobą reprezentuje to łatwo to zauważysz w rozmowie (przynajmniej tak słyszałem, ja z kobietami nie rozmawiam bo się ich boję)
  • Odpowiedz
@aczutuse: wy mnie tu obrażacie często, bo Polek nie kochacie tak naprawdę, a tych starych to już wgl się nie szanuje. Btw nie gadam z chłopami, bo już parę lat temu stwierdziłam, że to daremny trud, bo jest tak jak na twoim obrazku
  • Odpowiedz
@aczutuse:
Chciałbym zobaczyć, jakimi ty elaboratami strzelasz na takie generyczne pytania.
Widzę tutaj następujące błędy:
1. Pytania są z jednej strony zbyt ogólne, z drugiej strony umożliwiają odpowiedź jednym słowem. Nie chcesz by odpowiadano ci na pytanie jednym słowem, nie zadawaj pytań na które się w ten sposób da odpowiedzieć.
2. Pytania tego typu mają namiastkę sensu, jeśli kogoś znasz i wiesz z grubsza co się dzieje w jego życiu -
  • Odpowiedz
  • 0
@brass: LOL, przecież to nie jest cytat moich rozmów i nie to ma przekazać ten mem. Trzeba zrozumieć to ogólnie, a nie dosłownie.
Chodzi o to, że Polki mają czasem postawę księżniczki: "ja nie zainwestuję w rozmowę to ty mnie zabawiaj."
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że Polki mają czasem postawę księżniczki:


@aczutuse:
Postawę księżniczki ma osoba zadająca takie pytania ludziom i oczekująca od nich prowadzenia normalnej rozmowy.
Dokładnie tak jak napisałeś:

ja nie zainwestuję w rozmowę to ty mnie zabawiaj

Generyczne pytania = generyczne odpowiedzi. Oczekiwanie czegoś innego jest właśnie księżniczkowaniem. Na takie coś mogą sobie pozwolić faktyczne księżniczki czyli Czady czy inne Julki, bo to zawsze im się nadskakuje niezależnie od tego
  • Odpowiedz
"Co tam?" to najlepsze rozpoczęcie rozmowy jakie istnieje.
Jezu, jak mnie #!$%@?ą takie karyny na #tinder co uważają że rozpoczęcie rozmowy od "Co tam?" jest #!$%@?, nieoryginalne i one gardzą ludźmi którzy tak piszą. TY KUHWA GŁUPIO KUHWO. Jakbym dostał wiadomość

Co tam?

to piszę np.

Leżę

Bo jestem zmęczony w kapsko

A co cię tak zmęczyło dziś?

no to piszę np że biegałem

O, a często biegasz? Bo ja właśnie miałam
  • Odpowiedz
I się #!$%@? rozmawia


@Swordy:
To jest dla ciebie rozmowa? Jedna osoba sypie pytaniami jak na strzelnicy, a druga odpowiada? Dla którejś ze stron to jest fajne, przyjemne i niemęczące? Zdarzyło ci się kiedyś napisać/powiedzieć coś więcej niż dwa zdania, bo masz ochotę, bo chcesz się czymś podzielić z rozmówcą? Bo rozmówca cię zaciekawił, albo wręcz przeciwnie - zdaje się być dobrym słuchaczem? Podzieliłeś się spontanicznie jaką śmieszną, fajną, albo kłopotliwą
  • Odpowiedz
@brass: No bo oczywiście, najlepiej by facet za każdym razem napisał nową inwokację i tak zaczynał każdą rozmowę z nowym matchem. To nie tak, że takim czymś idzie wyciągnąć coś więcej z rozmowy tak jak w przykładzie o Wiedźminie:

Co tam?

No gram se na kompie

W coś fajnego?

W Wiedźminka 3. świetna giera, polecam, warto. Zachowany klimat książek, które też były świetne

Czytałam Wiedźmina, też mi się podobał, a wgl
  • Odpowiedz