Wpis z mikrobloga

@Queen14K: będzie. Szczególnie jak szkło będą zabierać albo smieciara z pipczykiem będzie cofać.
Jedną z rzeczy przy szukaniu mieszkania, ktora decydowała o wyborze to była odległość od śmietnika.
  • Odpowiedz
@Queen14K: rano bywa #!$%@?ące jak przyjeżdżają opróżniać, ale jeśli to tylko kuchnia to do przebolenia. tyle że latem to się objawi meszkami, a na co dzień ludźmi którzy - jak u mnie - zamiast wkładać butelki to je wrzuca i tłucze przy otwartych drzwiach do śmietnika.
  • Odpowiedz
@Queen14K: Znajomy tak ma i piszcząca smieciara o 6 rano to najmniejszy problem bo przez cały dzień ludzie przychodzą i #!$%@? drzwiami co słychać u niego wmieszkaniu. Dowiedz się jaki rodzaj drzwi będziezastosowany
  • Odpowiedz
  • 0
@Endorfinek: @Xolan @Utero @tytusdz @DeoLawson jakoś tak to będzie wyglądało. Z tego co mówił deweloper to pomieszczenie to ma być wentylowane + mają być jakieś tam super drzwi, które wygłuszają i nie będzie żaden zapach uchodził. Ale nie wiem czy to wystarczy. Tam jest droga wewnętrzna na której śmieciarka nie będzie musiała cofać ale największy problem z tym, że okna wychodzą na ta ulice i to mnie martwi. Chociaż od strony
Queen14K - @Endorfinek: @Xolan @Utero @tytusdz @DeoLawson jakoś tak to będzie wygląda...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz