Wpis z mikrobloga

Słyszałem jak normiki w kołchozie coś mówili i jestem pewny, że to było o mnie. Dobiło mnie to i nawet nie mówiłem tego starej. A mowili, że mówi dzień dobry, ale się nie usmiecha i jaki on ma wzrok.

Zmuszam się do tego żeby mówić dzień dobry i jeszcze im #!$%@? nie pasuje. Wyraz twarzy przez ponad 90 procent czasu mam taki jakbym chciał kogoś #!$%@?ć tak, jak na tym filmiku.
#przegryw ##!$%@?
Smasher69 - Słyszałem jak normiki w kołchozie coś mówili i jestem pewny, że to było o...
  • 8
@Smasher69: wystarczy się uśmiechać. Ja nie wiem jaki mam wyraz twarzy ale wszyscy mi ciągle mówią, że ja się zawsze uśmiecham. Mimo iz robię to mimowolne to nawet nie wiesz ile to pomaga w pracy. Lepsze fuchy, ludzie robią dla ciebie jakies mile rzeczy itp. Taki głupi usmiech. Polecam
@Smasher69: musisz coś wybrać, albo mieć na wszystkich #!$%@? i wtedy nie przejmować się tym co myślą, albo dostosować się do norm. Wydaje mi się że wolałbyś być zaakceptowany przez współpracowników, a skoro tak to niestety musisz się nauczyć zachowywać tak jak nakazują normy. Nie możesz mieć żal do ludzi że ktoś kto ma złą minę wydaje im się dziwny. Postaw się w ich sytuacji, oni chcieli by cię traktować jak