Wpis z mikrobloga

Agenci nieruchomości robią widzenia w moim flacie podczas mojej nieobecności i bez mojej zgody - co z tym zrobić?

Wynajmuję mały kurnik więc nie ma zbyt wiele do pokazywania. Umowa kończy się za miesiąć i wtedy się zawijam. Dzisiaj siedzę w domu i ktoś mi normalnie wchodzi do mieszkania(mają klucze) i że niby viewing...

Landlord chce flata sprzedać i mi powiedziala, że nikomu nie kazała robić viewings pod wynajem, ewentualnie, że sama wynajmie, żeby pozbyć się opłaty dla agencji. A te ch*je i tak robią viewingi.... mieszkanie oczywiście nigdzie nie jest wystawione i ona nawet nie wie za ile oni to chcą "wynająć".

widzę, że odbywają się tu jakieś nieładne praktyki... co tu zrobić, żeby oni mnie przestali nachodzić?

Agenci tylko piszą maila z godziną i datą kiedy beda robić viewing, nawet sie nie pytają czy mi pasuje czy nie tylko sobie przychodzą tak jak w mailu... wtf. jakaś #!$%@? akcja. No i oczywiście powiadomienia przysyłają na mniej niż 24h co jest niezgodne z umową ale co mam zrobić jak mnie nie ma w domu, a te ch*je mają klucze i i tak przychodzą sobie jak do siebie... wtf?!

Ktoś może miał podobnie?

#uk #londyn ##!$%@?
  • 6
@FantaZy jak przyjdą a Ty akurat będziesz w domu to zablokuj drzwi kijem od szczotki albo po prostu klamkę trzymaj xD
Uderz do citizen advice. Jak znajomej nie chcieli wypłacić pełnego bondu na czas to w konsekwencji oddali z nawiązką xD