Wpis z mikrobloga

Eh dopiero pierwszy dzień na l4 a już czuję jak to człowiek głupio #!$%@? i nic z tego nie ma. Wczoraj cały dzień miałem energię na wszystko, powraca ochota na czytanie książek i oglądanie filmów. Jak człowiek wracał z kołchozu i był w domu lekko po 17.00 to był głodny jak pies i brudny jak pies. Nie miałem na nic ochoty i chłop czekał byle do piątku. Na dodatek czuję że przez kołchoźniczy tryb życia strasznie mi pogorszyło się słownictwo, bo z nikim nie zamieniam więcej niż jedno złożone zdanie. Trzymajcie się chłopcy w tym kołchozach...
#przegryw #pracbaza #januszex #depresja
HausHagenbeck - Eh dopiero pierwszy dzień na l4 a już czuję jak to człowiek głupio #!...
  • 3
@HausHagenbeck: Coś w tym jest... Też mam takie wrażenie że moje słownictwo stało się bardziej ubogie, gdy w potocznie tutaj tak zwanym "KOŁCHOZIE" zbytnio z nikim nie zamieniam zdań typu : "Czy dupczyłeś coś w weekend?"... Głównie rozmawiamy, jak sam przytoczyłeś w wpisie: "bo z nikim nie zamieniam więcej niż jedno złożone zdanie." o pracy... I w moim przypadku jest tak samo... Mam wrażenie że moje szare komórki w mojej "intelektualnie