Wpis z mikrobloga

Matko i córko jaki ten serial jest nużący. Po pierwszym świetnym odcinku każdy kolejny sprawia, że mam ochotę usnąć. Po 3 odcinku filerze dostajemy odcinek który tak się wlecze, że to masakra. Oceniam na ten moment serial 6/10 i chyba poczekam aż wyjdzie całość i dopiero dokończę bo straciłem zainteresowanie tym serialem.
#thelastofus
  • 18
  • Odpowiedz
  • 104
@kamil-talaga-18
No i tak to właśnie jest z dzisiejszym widzem. Jak na ekranie nie ma ciągłego #!$%@? i akcji to widz jest znudzony. Co tam rozwój bohaterów, dialogi, przedstawianie świata? Kogo to obchodzi? Zombie ma drzeć ryja, a karabinki robić pju pju pju!
  • Odpowiedz
@Ryshieq: ten serial takie ma wleczące tempo przez co źle mi się go odbiera i większość czasu mam ochotę usunąć. Jakby mi tylko zależało na pju pju pju to nie uważałbym, że sukcesja to jeden z najlepszych seriali. Gdzie nacisk kładziony jest na dialogi. Tutaj mam wrażenie, że to wszystko takie miałkie gdzie chodźby ten 3 odcinek ma takie znaczenie dla fabuły, że dostajemy z niego tylko akumulator i po 20
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: tak jak gra xD custscenka 10 kroków cutscenka i ambitne przesuwanie kontenera na śmieci albo drabiny jako puzzle i sprawdzian intelektualny dla gracza
Jedynym gównem gorszym od sonygier jest microsoftowy brak gier. Zupełnie nie rozumiem popularności tej serii.
  • Odpowiedz
  • 55
@Ryshieq
Ale zrozumcie w końcu, że można powiedzieć "coś się wlecze" i nie chcieć typowej #!$%@?. Nosz #!$%@?, co za ludzie. W rodzie smoka też nie było wiecznej walki, a jednak oglądałem z wypiekami na twarzy.
  • Odpowiedz
@Ryshieq:

Co tam rozwój bohaterów, dialogi, przedstawianie świata?

No tak, autor zapomniał, że rozwój bohaterów, dialogi i przedstawienie świata nie da się zrobić w ciekawej formie i musi być nudne.

I super się rozwija świat i bohaterów robiąc cały odcinek o parze ludzi, których nigdy więcej nie spotkamy i których przeżycia #!$%@? nas interesują. To działa jak masz cały serial w koncepcji jak Black mirror albo miłość śmierć roboty a nie
  • Odpowiedz
@Ryshieq: Nie no jasne jedyną możliwością jest 9 odcinków nudy, żeby w dziesiątym cos się zadziało i skończył się jakimś debilnym cliffhangerem, po prostu nie istnieje inny sposób na zrobienie serialu.
  • Odpowiedz
Matko i córko jaki ten serial jest nużący. Po pierwszym świetnym odcinku każdy kolejny sprawia, że mam ochotę usnąć. Po 3 odcinku filerze dostajemy odcinek który tak się wlecze, że to masakra. Oceniam na ten moment serial 6/10 i chyba poczekam aż wyjdzie całość i dopiero dokończę bo straciłem zainteresowanie tym serialem.


@kamil-talaga-18: masz 10 lat i ADHD, że jak nie ma akcji co 30 sekund to się nudzisz?
  • Odpowiedz
@Ryshieq: Przez rozwoj bohaterow rozumiesz to, ze gowniara i facet klna na siebie caly czas (dick, motherfucker, fuck, little shit)? Zaiste rozwoj relacji postaci genialny...
  • Odpowiedz
No i tak to właśnie jest z dzisiejszym widzem. Jak na ekranie nie ma ciągłego #!$%@? i akcji to widz jest znudzony.


@Ryshieq: Mówimy o Imieniu Róży czy o serialowej adaptacji gierki na peesa?
  • Odpowiedz
No i tak to właśnie jest z dzisiejszym widzem


@Ryshieq: kiedyś to byli widze tera nie ma widzów, kiedyś to było, kwiiii xDD
To nie problem widzów tylko twórców, mają tak zrobić serial żeby dobrze się go oglądało widzom w obecnych czasach a nie starym stetryczałym dziadom popiardującym nostalgicznie i #!$%@?ącym melancholijnie że kiedyś to było xDDD
  • Odpowiedz