Wpis z mikrobloga

W dobie wojny cyber w dobie myśliwców i bombowców najnowszej generacji, w dobie termowizji, w dobie precyzyjnych rakiet. Druga armia świata prowadzi od roku wojnę pozycyjną z jednym z biedniejszych krajów Europy. Coś tu nie gra.
#ukraina
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malinq: Gdzie tu masz coś o masowej produkcji czołgów T-90. Po co tak manipulujesz. Podałem ilość 150 czołgów miesięcznie i wyraźnie podałem trzy różne modele czołgów jak i trzy różne drogi jego dostarczenia. A więc produkcję nowych. Modernizację jak remonty. Jeżeli ty z tego wyciągnąłeś wniosek że pisałem o masowej produkcji T-90 to weź się lecz albo zgłoś się do pisu bo oni szukają takich farmazoniarzy.
  • Odpowiedz
@Koniasz: siadaj na lufę kacapie. Będziesz się teraz gamoniu próbował kłócić, że 150 czołgów to wcale nie masówka xD

Już uprzedziłem twój ryk. Potejto potato.
  • Odpowiedz
Będziesz się teraz gamoniu próbował kłócić, że 150 czołgów to wcale nie masówka xD


@malinq: AAAA czyli już 150 czołgów (ogólnie) to masówka. Czyli już wycofujesz się z tego że pisałem niby o masowej produkcji T-90 ? xD. Już się trochę zamotałeś głupolu i nie wiesz co robić więc przechodzisz do ataków personalnych. Dyskusja z tobą to nie lada wyzwanie xD. Coś jak granie w gry wideo przeciwko niewidomemu.
  • Odpowiedz
@Koniasz: to zdefiniuj i uargumentuj ilość produkcji miesięcznej którą można określić jako masówka pomiocie morderców karelskich xD

Tylko tak sam z siebie, bez pytania się na pikabu xd
  • Odpowiedz
to zdefiniuj i uargumentuj ilość produkcji miesięcznej którą można określić jako masówka pomiocie morderców karelskich xD


@malinq: Już to zrobiłeś i wyszło tobie że 150 czołgów miesięcznie wszelkich typów. Produkcji, modernizacji jak i remontów to MASOWA PRODUKCJA. Tak więc turlaj dropsa i spadaj na drzewo. Boś zwykły manipulant, krętacz i oszołom.
  • Odpowiedz
powiedział gość który powtarza komunikaty prasowe ruskiej fabryki czołgu jako prawdę xD


@malinq: Pokaż ten komunikat który powtórzyłem xD.
  • Odpowiedz
@Koniasz: już Ci raz pokazałem, nie będę teraz wracał do tego komentarza, bo tania ruska wóda wykosiła Ci resztę szarych komórek.

Wrzucałeś źródła na które się powoływałeś. 2 z nich to były tweety, a jeden z nich to artykuł w którym autor powołuje się na to, co było napisane w komunikacie prasowym ruskiej fabryki czołgów.

A jeżeli 150 czołgów miesięcznie, czyli 3x tyle ile tracą Ukraińcy miesięcznie to nie jest
malinq - @Koniasz: już Ci raz pokazałem, nie będę teraz wracał do tego komentarza, bo...

źródło: spit-kid

Pobierz
  • Odpowiedz