Wpis z mikrobloga

nie siedzę w uniwersum tigera, teraz tylko na szybko przejrzałem. Myślę że to co robi tiger z BodyChrist to skutek tych wszystkich gal freak fightowych i tych patologicznych konferencji. Bo takie elementy jak tiger nie zdają sobie sprawy z tego, że to co się dzieje na konferencjach to jest szopka.
Boje się, że to samo stanie z #dawidjasper kiedyś to był pozytywny chłopak, a kiedy gale freak fightowe wybiły jak szambo to widzowie zaczęli do podpuszczać, żeby wyzywał, groził jakimś typom.

btw ten BodyChrist też niezły przyjeb żeby w ogóle wchodzić w polemikę z taką osobą jak tiger
#bonzo
  • 8
@Nakrecany_samotny_spacer: Tu tylko zależy od tego czy się ma zasady, empatię, sumienie i podstawy funkcjonowania w społeczeństwie.

Jeżeli ktoś jest podatny na namowy, głupie namowy, a wewnętrznie wie, że jest to złe, a robi to dla atencji to świadczy o słabości charakteru.

Kiedyś było by to nie do pomyślenia. Teraz na wyzwiskach i dymach opiera się rozpoznawalność

Jestem przeciwnikiem tego jak i „freak fight” w takim wydaniu.

Ja trenuje od wielu
@Szwagier_Teli: Trenowałem kilka lat karate Shotokan. Mam brązowy (I) pas (3KYU). Ale szczerze powiedziawszy trochę zbyt wolne było dla Mnie karate.

Przeszedłem na KickBoxing i trenuje u boku Dominika Zadory we Wrocławiu. Tutaj już większa dynamika w walce. Bardziej mi to odpowiada. Z treningów wychodzę na czworaka. Ale pewność siebie, umiejętości i kondycja na pewno wzrosła.

Mam 185 cm wzrostu i 85 kg wagi. W sumie moją najmocniejszą bronią jest prawa