Wpis z mikrobloga

Jak dobrze, że castingiem zajmowali się profesjonaliści, a nie spocone wykopki, dla których najważniejszym kryterium przy obsadzie roli Ellie była atrakcyjność 13 latki (XD)

Bardzo dobra jest w tej roli i czuć chemie między nią i Cezarym Pazurą. Świetnie, że twórcy trzymają się korzeni i utrzymują wspaniały klimat z gry, jednocześnie oferują nowe pomysły dostosowane to tempa i języka serialu.

Na pewno wielu ludzi po obejrzeniu serialu sięgnie pierwszy raz po grę i zapewne wielu z nich się od niej odbije. Zwłaszcza pierwsze 2 godziny gry są po prostu nudne. Serial jest bardziej przystępny i w wielu scenach po prostu lepiej zagrany. Dla mnie serialowa Ellie jest czesto nawet bardziej elliowa od oryginału. Świetnie dobrana aktorka, pozytywne zaskoczonko.

#thelastofus #tlou #hbomax #seriale
eleganckichlopak - Jak dobrze, że castingiem zajmowali się profesjonaliści, a nie spo...

źródło: temp_file.png7919011159779222988

Pobierz
  • 19
Jak dobrze, że castingiem zajmowali się profesjonaliści, a nie spocone wykopki, dla których najważniejszym kryterium przy obsadzie roli Ellie była atrakcyjność 13 latki (XD)


@eleganckichlopak: Ta aktorka ma 20 lat, więc nie jest nawet nastolatką. Ale zaraz pewnie mnie oświecisz argumentem, że nie ma w jej wieku podobniejszych aktorek do Ellie z gry tylko same cosplayerki z reddita.
@eleganckichlopak: największy problem w niej to zbyt dużo wulgarnego języka i „kozaczenie”. To nie wyglada realistycznie, mam wrażenie, ze jej postać to gra (taka incepcja ;)), a nie ze jest to jej naturalny charakter. Nie grałem wiec może tak ta postać ma wyglądać, aby potem się odmienić czy coś. Generalnie ma dobre momenty przeplatane dosyć dretwymi zachowaniami i dialogami. Wg mnie zdecydowanie odstaje od Pascala.
@eleganckichlopak: ja lubie, że ona jest taką chłopczycą, pasuje do jej wulgarnego obycia z gry

ale nie czytalem opinii nigdzie, ze jest brzydka, w grze nie byla chlopczycą z mordy tylko normalną dziewczynką ale..

tutaj nie mozna sobie wykreowac osoby, tylko jest casting, no moim zdaniem zrobili to dobrze

ale to ze ktos krytykuje to, to nie znaczy ze spodziewal sie atrakcyjnej 13latki...

ten pierwszy akapit to pokazujesz jakim gnojem jesteś