Wpis z mikrobloga

Fanoni, Finoni, popier****e i użytnicy.

Tak jak pisałem wcześniej. Obszerny materiał poszedł tam gdzie trzeba. A uwierzcie Mi, rozpisałem się bardzo kładąc nacisk na najważniejsze aspekty. I oczywiście dołączyłem filmy. Oczywiście ten ostatni z „dissem” na Bodiego również.

Dostałem informacje przez telefon, że niedługo zacznie się „wywiad środowiskowy” na temat naszego makaka. A jak wiecie reporterzy mają swoje techniki aby wywęszyć i zdobyć jak najwiecej informacji.

Mam pewną zasadę. Dopiero jak jestem czegoś w 100% pewny to o czymś mówię.

Dlatego napisałem Wam o tym co na 100% się stanie na dniach.

Jestem w ciągłym kontakcie z tym z kim trzeba. Także na bieżąco będę tutaj publikował posty informujące.

Także Mateuszu Kupiec. Niestety nie ominie Cię już bokiem konsekwencja swoich działań. To, że za swoje błędy nie płaciłeś latami to tylko był błąd w sztuce. Ale tym razem echo będzie głośne i długie.

Ps. Nie zgłaszajcie póki co niczego do UWAGI itp. myśle, że to mogło by tylko zepsuć efekt. A ja w Mailu napisałem, że jestem przedstawicielem wszystkich ludzi, którzy chcą zakończyć farsę Uszatka.

#bonzo #patostreamy
  • 12
  • 0
@DanielSnS: Ja już wysłałem cały materiał. Wszystkie filmiki jakie dostałem od użytkowników. Jeżeli chcesz to ja te głosówki mogę wysłać jako „bonus” do Pani redaktor. Tylko potrzebował bym namiaru na te głosówki, bo w tej całej masie patologicznych filmików z Tigerem straciłem lekko rachubę.

Jak chcesz to możesz mi je podesłać na maila. thefatalitypl@gmail.com
  • 0
@hakerbonzonieumiezlozycpc: Tak jak napisałem wcześniej. Jest wątek o Wuwunio ale według Mnie za słaby. Bardziej się skupiłem na treściach jakie Tiger wrzuca na swój kanał.

Bardziej się skupiłem na Centrali Belgijskiej bo jest to/było najbardziej aktualne