Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK: A ja uwielbiam takie gówno komentarze xD Niech spocony dzidowiec o nicku "zlodzjejcebuli" przyjdzie i powie w jaki sposób mamy to wywalczyć. Bo wiecie, j3bać ekonomię, zwyczajnie tacy niemcy się postawili i dostali te swoje średnie 3k euro wypłaty, a polacy robią za ochłapy, bo się na to zgodzili, wystarczy zmusić rząd żeby jedną ustawą podniósł poziom życia do takiego jak w niemczech.
@stanleymorison: też zauważam ten fenomen, szczególnie wśród "fajnopolaków" 50+. Za nic nie wytłumaczysz takiemu, że Niemiec, Szwed czy Francuz swój kapitał gromadził przez kilka jak nie kilkanaście pokoleń, gdzie w Polsce po wojnie 90% społeczeństwa startowało od zera i przez 50 lat miało kamień na plecach w postaci komunizmu. Na dobrą sprawę faktycznie bogacimy się od ~1995 roku. To ile zrobiliśmy przez te ostatnie 30 lat to jest niesłychane. Z roku
@RazumichinZiK: A ja uwielbiam takie gówno komentarze xD Niech spocony dzidowiec o nicku "zlodzjejcebuli" przyjdzie i powie w jaki sposób mamy to wywalczyć. Bo wiecie, j3bać ekonomię, zwyczajnie tacy niemcy się postawili i dostali te swoje średnie 3k euro wypłaty, a polacy robią za ochłapy, bo się na to zgodzili, wystarczy zmusić rząd żeby jedną ustawą podniósł poziom życia do takiego jak w niemczech.


@stanleymorison: Nie wiem, może wymusić na
gdzie w Polsce po wojnie 90% społeczeństwa startowało od zera


@CXLV: to akurat nie jest prawa. Polska jest jednym krajem, biorącym udział w II WŚ w Europie, gdzie PKB per capita było wyższe niż przed wojną. Zginęło wiele Polaków, wiele biednych terenów nam odpadło. Tereny które straciliśmy były zamieszkane przez mniejszości. A dzięki ziemiom odzyskanym, każdy kto chciał, mógł przyjechać na ziemie odzyskane i dostawał za darmo dom i ziemie. To
@Bury_Zenek: przeciwnik polityczny czy osoba o odmiennej ideologii to nie jest wróg. Wroga się zabija.
Homoseksualista budzi obrzydzenie.
Rowerzyści irytują.
Tusk to człowiek, który będąc premierem zdezerterował, a jego kilkuletnia prezydentura w UE nie przyniosła Polsce niczego. Ciągła obecność na polskiej scenie politycznej tej kreatury pokazuje, że Polakom można wcisnąć wszystko.
Lekarze, nauczyciele? Reszty nie mam zamiaru komentować. Dopisałeś sobie co ci się przyśniło i tylko pokazuje twoje chore wyobrażenia.