Wpis z mikrobloga

@Garbanzos: Ja tam policjantom się nie dziwię. Dostać w łeb czajnikiem to nic przyjemnego. Tu powinna iść tarcza na przód i kaski na łeb i można próbować pacyfikować Kamilkę.
  • Odpowiedz
na miejscu tych policjantów bym to #!$%@?ł i biegł po księdza XD


@Garbanzos: Ja po ludzi ze szpitala psychiatrycznego. Nie ma czegoś takiego jak opętanie. To jest najbardziej skrajna odmiana ataku psychozy.
  • Odpowiedz
Z takimi sprawami nie ma żartów nigdy tego nie róbcie tutaj to samo i jedną i drugą łączy to iż się zachowują podobnie.


@Erravi: dokładnie, ja np raz przywoływałem z @WilecSrylec ducha Adolfa Hitlera i do teraz jesteśmy po tym rasistami i antysemitami.

  • Odpowiedz
Swoją drogą, jeśli te filmiki wklejone w tym wątku okazałyby się pracą semestralną jakiegoś studenta ze szkoły filmowej, to ja studentowi dałbym 5 :)
  • Odpowiedz
@Nobody32: Akurat to, że zachowują ostrożność w takich okolicznościach to nic złego. Mój kolega strażak pojechał kiedyś na wezwanie, bo musiał pomóc policjantom dostać się do jakiejś meliny i ostatecznie skończył z nożem w ramieniu, bo rzucił się na niego jakiś żul mający delirkę, tak że ja się tym policjantom nie dziwię, że są osrani.
  • Odpowiedz
bardzo lubię moja wkurzać, przywołując szatana.


Nigdy się nie pojawił, chyba mnie nie lubi


@Mopek666: albo nie lubi twojej, spróbój przywoływać jak jej nie będzie.
  • Odpowiedz