Wpis z mikrobloga

Background: akcja w Wielkopolsce, wieś gdzie mieszkała kiedyś rodzina kanibali, do ich chaty poszła grupka ludzi z nagrania którzy postanowili pobawić się tabliczką ouija i laske opętało, pozostali wezwali policję, policjanci później obezwładnili ją i przewieźli do szpitala na badania, laska obudziła się w szpitalu i nic nie pamiętała a psychiatryk odmówił jej zatrzymania bo później nic się nie działo
Swoją drogą, jeśli te filmiki wklejone w tym wątku okazałyby się pracą semestralną jakiegoś studenta ze szkoły filmowej, to ja studentowi dałbym 5 :)


@Adaslaw: nie mam pojęcia co to za film, ale najbardziej skłaniam się do wersji o podłożonym dźwieku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale filmik i tak zajebisty. xD
@Garbanzos: wczoraj oglądałem iceberga nrgeeka na YouTube i opowiadał perypetie chorej psychicznie sąsiadki sprzed lat i o tym że filmik który nagrał jak przyjeżdżają ja spacyfikować i w kaftan zakuć jakoś wyciekł do neta (ale mówi że ma ustawione z YT tak że jeżeli się pojawi na platformie to nagranie to od razu leci copystrike) i przez chwilę myślałem że to to, dopóki się nie jorknąłem że to jakaś piwnica xd