Wpis z mikrobloga

@Savvv: nie, nie zawsze. "Zmienil" je na pozytywne wraz z alimenciarzem isramu gdy tuczenka mial swoj prime. To bylo wtedy gdy np. 20-30k typa ogladali u niego drabine na streamie i ludzie z czatu sami z siebie robili rajdy do innych i tradilo na isramu co zwyzywal dauniela i mlekolak przytaknol, posypalo sie na nich duzo hejtu i w magiczny sposob zmienili zdanie o daunielu XD A gdy fejm sie ulotnil
@ElMurano nie wiem co isamu robił, ale kojarzę jego dramę z magicznym i faktycznie sie wyzywali, z tego co pamietwm to on zawsze trzymał strone rafonixa. Nitro się od początku wypowiadał o danielu, że matkę wykorzystuje i upija ja #!$%@? w jeszcze większe problemy z nałogiem. Rozumiem, że codziennie o nim myślisz(tego trochę nie potrafię zrozumieć, nie moja sprawa) i go nie lubisz(to doskonale rozumiem), spoko, ale to co piszesz w tym
@Savvv: ty kłamiesz, bo mlekołak na krótko "zmienił" zdanie o daunielu jak w prime dauniela dostał atak hejtu i oczywiscie wykopkow co za to idzie byly donosy do US itd. tutaj mam alimenciarz, z mlekolakiem nienbede szukal bo mi sie nie chce.
ElMurano - @Savvv: ty kłamiesz, bo mlekołak na krótko "zmienił" zdanie o daunielu jak...