Wpis z mikrobloga

No, #velobank czy tam #getinbank umie w dobre i proste promocje na konto oszczędnościowe. Od dziś dostępne 8,2% do 400 tys. na 92 dni. Można przystąpić od 06.02.2023 r. do 09.03.2023 r.

https://www.velobank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/FDA0F2185F10D3CBDC5223F1A6248A0D28A68ADFEBE1AFFC693043805DB5539A

#bankmillennium, #aliorbank i inne banki co nakładają dodatkowe wymogi, aby uzyskać wyższe oprocentowanie - uczcie się, tak to się robi.

#pieniadze #oszczedzanie #inflacja #polska #nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
@matwes: kurcze akurat kończyło mi się u nich i wypłacałem 2 lutego czyli na nowe środki się się złapie, ale i tak teraz trzymam w nest na 8,25% do 400 k ( ͡° ͜ʖ ͡°) czekam na wincyj
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: To masz ze 4 takie lokaty, wspominałeś kiedyś, że masz własne mieszkanie na które zarobiłeś w Niemczech i odłożone 1,3mln. Nie robili problemu, że masz 4 konta założone z limitem do 400k?

Aha, rozumiem, też że mieszkanie za pieniądze z Niemiec nie wlicza się do własnych nieruchomości w przypadku kredytu 2%.

Farmazon z podróbkami, jak ja nie lubie takich mend.
  • Odpowiedz
@uhauha: true, mi się kończy lokata w tym miesiącu i chyba zostanę znów przy stabilnym 7% na 3 miesiące. Wszędzie są jakieś dziwne wymagania 'na nowe środki'. W moim przypadku to dużo kombinowania by było. W dodatku te getiny/velobanki to jakieś szemrane gówno.
  • Odpowiedz
chcesz wrzucić do banku który upadł a potem przejął go jakiś inny bank 400k?


@uhauha: nic nie upadło toraz, a dwa - ten "inny" bank to... BFG. XD

Oj wykopki, wykopki.
  • Odpowiedz