Wpis z mikrobloga

@Wezzore-04: @wiktorek_pl @Gluptaki @Gluptaki @radical_rootsman bije sie w piers, bo napisalem z rana totalna glupote. Chcialem usunac, bo wstyd, ale niestety - gdy probujesz usunac swoj debilny komentarz to nowy wykop usuwa ci ostatni dodany przez ciebie komentarz w dyskusji, a nie ten ktory wybrales ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak wiec posmiejemy sie z mojego babola przynajmniej z 12h, bo tyle powisi komentarz OPa w goracych :)
@cichykacik: #!$%@? tam przewidział xD

Tak to ja mogę też przewidzieć, że w każdym np. na Islandii dojdzie prędzej czy później do trzęsienia ziemi, czy erupcji wulkanu. Takie przewidywania bez daty odnajdowane z przeszłości to wiesz xD

Udało mu się zgadnąć co najwyżej.

ale ty jesteś tępy


Szybko przechodzisz do inwektyw jak na kogoś, kto w ogóle nie zastanowił się nad swoim wpisem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Patryk4: bo trzęsień ziemi nie da się przewidzieć tak dokładnie. To nie jest dajmy na to huragan którego trasę można mniej więcej przewidzieć i ewakuować ludność z danych terenów.
Rząd Turcji by ewakuował kilka milionów osób i dajmy na to do trzęsienia ziemi by nie doszło. I akurat jakby wrócili ziemia by się zatrzęsła